Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
Jakie to jest wszystko mdłe...
Znów mam dzień wolny i nie wiem co z nim zrobić. Szkoda mi czasu na jakąkolwiek rozrywkę, ale jednocześnie nie chce mi się robić nic produktywnego. Za co się nie wezmę to będę miał za mało czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Znów robić od 6 do 14 i liczyć tylko na to żeby opuścić to miejsce xD odmawiać sobie wszystkiego, bo na nic mnie nie stać. Żyć by pracować i jedna wypłata dzieląca od bezdomności.
Ostatnio dostałem artykuł odnośnie oszczędzania xD ktoś sobie ze mnie zakpił...

Przestań chodzić do restauracji
Nie kupuj niewiadomo czego
Zamiast kawy na mieście, wypij w domu

XDDDD

Zapisuję od miesięcy moje i dziewczyny wydatki. Nie kupujemy nic więcej niż to co jest nam potrzebne. Ze sklepu bierzemy przecenione mięso i wszystko co w promocji. Kupujemy od dwóch miesięcy tylko to co jest konieczne do życia, a i tak nie mam kasy.
Mój były pracodawca jest mi winien za 3 miesiące pracy i muszę się z nim sądzić... Musiałem iść do gówno roboty i zarabiam mniej niż dziewczyna xD
Musiałem wziąć kredyt, żeby mieć co jeść.
Mogę w końcu ją zabrać na jakąś randkę... Bez szału, ale w końcu wyjdziemy z tego domu.

Jeszcze palę, żeby było śmieszniej... Jednak bez nich to nie wytrzymałabym za długo. Jedna paczka dziennie, ale czy to taki dużo? Jedyna przyjemność jaka mi została i w sumie lek działający lepiej niż jakiekolwiek #ssri

Nie mam już powoli siły xD zabijać się nie chcę, ale żyć coraz bardziej nie. Tylko dla dziewczyny wstaję i coś robię, ale gdyby nie ona to już bym miał to wszystko w dupie.

#depresja #gorzkiezale #zalesie
  • 112
  • Odpowiedz
@Garztam:
Tytoń od bodajże 2017 można kupować tylko stacjonarnie chyba, że masz firmę. Musisz poszukać sklepów tytoniowych u siebie, niestety zazwyczaj mają kiepski asortyment jeżeli chodzi o tytonie do kręcenia, ale jak znajdziesz jakiś dobry to możesz kupować raz na miesiąc na przykład. Dobre, według mnie, tytonie to większość od MacBarena, od Poschla (Redbull, Tilbury, Turner, Casablanca, według mnie są gorsze od MacBarena), ewentualnie Pepe czy Pueblo. Tylko z Shagów celuj
  • Odpowiedz
@Garztam:
A i jeżeli chodzi o bibułki to osobiście polecam cienkie- Smoking srebrne lub brązowe, OCB brązowe, białe lub czarne itp, ale z czasem pewnie sam odkryjesz jakie Ci najbardziej pasują. OCB ma kilkanaście rodzajów.
  • Odpowiedz
Sprawa jest bardziej skomplikowana niż się wydaje i moje aktualne problemy bezpośrednio z tego wynikają, bo nie miałem problemu z zarządzaniem pieniędzmi, a dochodzić do siebie będę kilka miesięcy, albo aż mi zapłacą...


@Garztam: Na jakim etapie jesteś w odzyskiwaniu tych pieniędzy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Garztam: A jak musisz palić (nie musisz) i podobno ci finansowo ciężko to po prostu rób sam papierosy
#!$%@?ą mnie takie #!$%@? ludzi o problemach finansowych gdzie nadal mają pole do oszczędności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SantiJacope: zaraz wchodzi inspekcja i czekam na informację czy odebrali list, wtedy muszę czekać kilka dni i od razu sprawa jest założona w sądzie pracy
  • Odpowiedz
@motokate "po co odmawiać organizmowi snu, skoro się domaga? faktycznie nie da się niczego nauczyć w takich warunkach"
Bo czasami człowiek bedzie na maxa zamulony, ale nie zaśnie choćby się wściekł...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Draakul: Sen jest po części kwestią nawyku. Jak wyznaczysz czas na drzemkę, to raz, drugi, dziesiąty nie zaśniesz, ale w końcu organizm się nauczy. Poza tym OP pisał, że próbuje nie zasnąć.
  • Odpowiedz
@motokate akurat po swoim organiźmie wiem, że nie da nic wyznaczanie bez farmakologii, to tylko stracony czas ( ͡º ͜ʖ͡º) dlatego rozumiem OP ze nawet tego nie próbuje, bo szkoda czasu
  • Odpowiedz