Wpis z mikrobloga

  • 1256
Sponsorem dzisiejszego odcinka jest lety shop, nord VPN i key-drop.pl, nie zapomnij jebnąc dzwona, dać suba, napisz mi komentarz(żeby zwiększyć zasięgi) żebym dowiedział się czy lubisz moje gówno, zły algorytm youtube mi blokuje mój shit aaaa, wejdź na moją grupkę, na Facebooka, Instagrama, discorda, w moją dupę, wyślijcie filmiki jak walicie konia na moją grupkę a ja zrobię kompilacje najlepszych ujęć bo sam nie potrafię nic wymyślić. UWAGA KONKURS CO 1000 LAJK MA SZANSE WYGRAĆ CHINSKI BADZIEW ALE I TAK WYGRA MOJ ZNAJOMY, pozdrowienia i do następnego razu kumplu(śmieciu)
CO?! POJAWILA SIE NOWA GÓWNIANEJ JAKOŚCI KOSZULKA W MOIM SKLEPIE?! SZYBKO KUP JĄ ŻEBY POKAZAĆ ŻE MNIE WSPIERASZ!
Materiał powstał przy pomocy patronów.
#youtube #influencer #polskiyoutube
Karhun - Sponsorem dzisiejszego odcinka jest lety shop, nord VPN i key-drop.pl, nie z...

źródło: comment_16223539797HXJpuym1EsXhJ1cXyPgz7.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 352
@Karhun: niewiele brakuje do pełnej liczby subów, jeśli uda mi się tyle zebrać to będę żebrać o jeszcze więcej oraz wylosuję wśród obserwujących gacie ojca bernardykta w których wypełnił swoją ascetyczną 10 letnią posługę podczas której odmawiał sobie kąpieli i zmiany odzienia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Karhun: najgorzej jest jak masz jakiś kanał i sobie oglądasz, większość filmików bez #!$%@? reklamowego i nagle nadchodzi ten moment że sponsorblock blokuje 1/3 każdego filmiku. A i jakość spada na pysk. Właśnie mi tak spadły z rowerka kanały kryminalne.
  • Odpowiedz
Już wiedzę jakby ktoś z wykopu miałby do wyboru robić filmie za półdarmo albo za jakieś pieniądze od sponsorów za cenę stracenia kilku freethinkerów (którzy i tak pewnie mają odpalonego adblocka).
  • Odpowiedz
  • 25
@Oskins jak 90% kanałów robi powtarzalne gówno, zerżnięte na dodatek z anglojęzycznej wersji, później ma wiecrj subskrybentów niż wyświetleń filmu to nic dziwnego, yt powinno z ich doli jeszcze tantiemy odpalać dla oryginalnych twórców.
  • Odpowiedz
@rsnbl: przecież LTT store można pominąć, bo zawsze ta wstawka trwa 10 sekund (a reklama sponsora bodajże 20). Wystarczy kliknąć "l" na klawiaturze albo dwa razy w prawo na ekranie mobilnym xd a info o patronach zostawiają na koniec filmiku, więc można go spokojnie wyłączyć, gdy już coś zaczynaja o tym gadać.

Inna sprawa, że bawią się w clickbaity i czasami w krótkich odstępach czasu wypuszczają filmiki, gdzie sobie zaprzeczają wzajemnie
  • Odpowiedz
przecież LTT store można pominąć, bo zawsze ta wstawka trwa 10 sekund (a reklama sponsora bodajże 20). Wystarczy kliknąć "l" na klawiaturze albo dwa razy w prawo na ekranie mobilnym


@7DomeK7: Cały film też można pominąć.
  • Odpowiedz