Wpis z mikrobloga

  • 1256
Sponsorem dzisiejszego odcinka jest lety shop, nord VPN i key-drop.pl, nie zapomnij jebnąc dzwona, dać suba, napisz mi komentarz(żeby zwiększyć zasięgi) żebym dowiedział się czy lubisz moje gówno, zły algorytm youtube mi blokuje mój shit aaaa, wejdź na moją grupkę, na Facebooka, Instagrama, discorda, w moją dupę, wyślijcie filmiki jak walicie konia na moją grupkę a ja zrobię kompilacje najlepszych ujęć bo sam nie potrafię nic wymyślić. UWAGA KONKURS CO 1000 LAJK MA SZANSE WYGRAĆ CHINSKI BADZIEW ALE I TAK WYGRA MOJ ZNAJOMY, pozdrowienia i do następnego razu kumplu(śmieciu)
CO?! POJAWILA SIE NOWA GÓWNIANEJ JAKOŚCI KOSZULKA W MOIM SKLEPIE?! SZYBKO KUP JĄ ŻEBY POKAZAĆ ŻE MNIE WSPIERASZ!
Materiał powstał przy pomocy patronów.
#youtube #influencer #polskiyoutube
Karhun - Sponsorem dzisiejszego odcinka jest lety shop, nord VPN i key-drop.pl, nie z...

źródło: comment_16223539797HXJpuym1EsXhJ1cXyPgz7.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Canova

deklu

Sytuacja wygląda tak że takich youtuberów nawet nie mam w subskrypcjach, ale od czasu do czasu człowiek chce znaleźć coś nowego i szuka na tej głównej czegoś wartościowego co zazwyczaj kończy się znalezieniem wyżej opisanego gówna
  • Odpowiedz
@Karhun: no dziwne bardzo, to tak jakby wejsc w szambo a potem plakac bo smierdzi i jest sie brudnym. Hmm kto tu jest za to odpowiedzialny hmmm hmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Karhun: Virgin gównoyoutuber: sponsorem odcinka jest nord von, lety shop. RAID SHADOW LEGENDS, zagrajcie ze mną!

Chad Robert Makłowicz: Współpraca z ambasadą Szwecji.
  • Odpowiedz
@Karhun: ja zgłaszam teraz filmiki z gównianymi miniaturkami. Niestety gość z Uwaga naukowy bełkot, robi teraz takie gówniane, że aż nei mogę na to patrzeć. Jego też niestety muszę zgłaszać teraz. Jeśli chcecie mieć YT bez tego dziadostwa to też radzę zgłaszać i brać udział w rajdach. Niech założą sobie patrona, zbiórki lub stronę z donejtami, albo niech szukaja dodatkowej pracy.
  • Odpowiedz