Wpis z mikrobloga

  • 9
M. 22 Poznań

Zgłoszenie 1953cc825ee1eec7 z dnia 2021-05-29 22:10:21

Imię: M.
Wiek: 22
Miejscowość: Poznań

Kim jestem?
Studentem, pracującym "na swoim", zaradnym, potrafiącym wypowiedzieć się na większość tematów. Realista, trochę romantyk ale nie owijam w bawełnę, cenię szczere osoby i pozytywnie zakręcone jak ja. Wypad o 1 w nocy pojeździć samochodem bez celu słuchając ulubionej muzyki- czemu nie? ;)

Wygląd
Dbający o siebie, z wymiarami 192 cm na 110kg żywego chłopa. Ciemny blondyn, zielone oczy. Kilka tatuaży. Ubiór głównie dresowo ale na stylowo (nie jak patusy heh), czasami bardziej oficjalnie. Niby wyglądam groźnie ale wszyscy jak mnie poznają mówią, że jestem słodki miś.

Zainteresowania
Gotowanie, moda, sport (ćwiczę trochę boks), motoryzacja, elektronika, dobry film, masaż.. tak pokrótce. Moją pasją jest muzyka, przeróżne gatunki i rodzaje od rapu do rocka i metalu. Coś tam tworzę, umiem grać na gitarze.

Czego oczekuję?
Szukam kogoś na kogo będę mógł liczyć zawsze i dla kogo będę coś na prawdę znaczył, kogoś z kim będę mógł dzielić wspaniałe chwile jak i wspólnie walczyć z tymi złymi. Tworzyć swój własny wspólny świat i kreować rzeczywistość.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Pobudka obok ukochanej osoby, śniadanko, następnie wyjazd coś pozwiedzać, zobaczyć nowego czy odpocząć nad jeziorem, pochodzić po lesie, lub zrobić wspólnie może coś bardziej ekstremalnego - typu wypad na park rozrywki, paintball, czy jakaś inna wspólna pasja :) Następnie obiad w ciekawej restauracji i powrót do domu gdzie wspólnie wybieramy film na wieczór, rozmawiamy o sobie, odpowiadamy na swoje pytania czy gadamy po prostu o pierdółkach. Film, dobre jedzonko i w zależności od humoru coś do picia. Następnie przytulanko, spanko i kończymy dzień tak jak go zaczęliśmy.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub- cywilny jak najbardziej w przyszłości
Dzieci- na razie nie są dla mnie, nie chcę ich mieć na tym etapie
Używki- alkohol sporadycznie, papierosy w zależności od dnia, inne w 95% nie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypoznan #mirekszukamirabelki
  • Odpowiedz