Wpis z mikrobloga

@Slodkie_Mango_Z_Ananasem Przyzwyczaiłem się już do tego, może dlatego wydaje mi się, że nic nie słychać ;) Poza tym wcześniej wykręciłem ten wiatrak i ponownie go skręciłem i po tym zabiegu jest zdecydowanie ciszej. Jeśli mocno Ci to przeszkadza, to tylko zwrot Cię ratuje i polowanie na model z innym wiatrakiem. Nie ma co odsyłać na gwarancję, bo przerabiałem ten temat.
  • 0
@Absynt: właśnie jakoś mi to specjalnie mocno nie przeszkadza, obawiam się jedynie czy gorzej nie będzie. Jak będzie tak jak jest to nie ma tragedii, poczekam sobie na slimkę albo pro i wtedy wymienię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A powiedz mi, trudno skręcić ten wentylator? Jakiś plomb na gwarancji nie traci się wtedy? Jakbyś miał pod ręką jakiś YouTube z poradnikiem to też chętnie bym przygarnęła (
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: No jam taki dźwięk jak tutaj w 8 sekundzie tylko trochę głośniejszy, w czasie gry go nie słychaać, ale ogólnie jest trochę irytujący i słychać go jak się wejdzie do menu, gdzie po prostu jest cihutko, więc "dźwięk ufo" jest słyszalny