Wpis z mikrobloga

@wojciech-kielbasa: Kiedyś go tu wybrechałem za ten "film drogi" bo miał z niego wtedy z 20zł, a zrobił kilkaset kilometrów. Typ w ogóle to jakiś ewenement. Nagrał zapowiedź jakby co najmniej miał spółkować w Myśliborzu z informatorami, a pojechał zrobić dwa kółka po okolicy stękając do mikrofonu. Pod filmem 99% widzów zjechało go jak burą sukę za zawracanie dupy to typ udając szlachetnego i żeby nie porównać do ŁB nie
  • Odpowiedz
@00081: Nie ma sensu zaglądać komuś w kieszeń i wytykać, że stracił kase na paliwo bo jeśli miał chęć pojechać to mógł nawet jechać do Chin i gówno nam do tego. Odnośnie mojego komentarza to miałem na myśli, że poświęcił sporo czasu na zrobienie materiałów i jak dla mnie to kwota nie powala na kolana
  • Odpowiedz
@Intelekt: Gdybym był ŁB to odpisałbym Ci tak, ćwierćinteligencie: Nie , nie swędzi. Ale nawet jakbym nagrał pierda to miałbym miliony razy więcej wyświetleń niż nawet najlepszy z filmów tego lejewody :) Dodałbym jeszcze, gdybym był Łukaszem, że to znęcanie się nade mną tutaj tylko podnosi moje ego bo z tych komentarzy wynika jasno, że maltretuje mnie tu banda nieudaczników życiowych i miernot pokroju ZK aspirujących do miana jupiterów, którzy
  • Odpowiedz