Wpis z mikrobloga

Mirku, czy ktoś tutaj mieszka w Bostonie?
Byłem niedaleko przejazdem i zatrzymałem się żeby zwiedzić starówkę, ale to co zobaczyłem to się łatwo nie odzobaczy. To miasto przypomina Lunik 9, setki cyganów włóczących się wszędzie w tych ich kolorowych ciuchach, obsiadujacych wszystkie ławeczki, murki. Dosłownie ciężko spotkać biała osobe na mieście. Nigdy czegoś takiego nie widziałem w UK, ani nawet w Polsce. Co tam poszło źle?
A z innych ciekawostek to strasznie dużo polskich i wschodnioeuropejskich sklepów, nawet na Ealingu tak nie ma ze co drugi sklep to albo wschodnioeuropejskie zarcie, polskie biuro podrozy, litewska piekarnia i bułgarska restauracja.

#uk #cyganie
  • 5
@piwniczak: xDDD Od czego by tu zacząć. Hmm, ok Boston i okolice to miejsca o najbardziej pro-brexitowych nastrojach. Jest to spowodowane kwiatem Europejsko-wschodnim który z różnych powodów musiał opuścić swoje ojczyzny. Bardzo duży odsetek patologii polskiej, rumuńskiej, rosyjskiej, litewskiej. Spowodowane jest to łatwą dostępnością pracy bez kwalifikacji. Spędziłem przez lockdown pół roku w Spalding i na samo wspomnienie mnie przeszywa nieprzyjemny dreszcz.

@piwniczak: Zmywak mieszka w Bostonie ten z youtube’a ;p


@karygodnykartofel: Znaczy gosc ktory oparl swoj kanal na wysmiewaniu biedy i bajzlu w UK w porownaniu do Polski, sam mieszka w miejscu ktore pod wzgledem biedy i bajzlu stanowi wyjatek na mapie Anglii, a w dodatku ta bieda i bajzel jest spowodowana wlasnie imigrantami z europy wschodniej? :D :D