Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy, jak ktoś jest z pod tagu #namiot #biwakowanie i może #podroze to coś pomożecie, bo ostatnio pod namiotem byłem z 10 lat temu, a teraz przymierzam się do biwakowania i na kampingach i być może na dziko, tylko nie wiem co by tu zabrać ze sobą... wiadomo namiot, coś do spania, stolik + 2 krzesełka, przedłużacz, kuchenka na kartusze gazowe, jakieś naczynia, czy coś jeszcze może umilić życie przez 5 dni nad jeziorkiem??? Jak coś to chodzi o dwie osoby, wyjazdy weekendowe to nie problem, ale jak już na dłużej to w co warto się jeszcze zaopatrzyć?
  • 4
@kakaja: tak, latarka to podstawa, mamy też lampkę biwakową, a na hamak poluję może gdzieś będzie promocja, a o wodzie nie myślałem, ale dobry pomysł by zabrać ze sobą
@lukdjy jak będzie dostęp do prądu to warto się zaopatrzyć w lodówkę turystyczna (są teraz w Lidlu, mam polecam). My jeszcze wozimy że sobą grilla, najtańszego za 20zl, ale skręcamy go za każdym razem ;), spray na komary, jak wiecie że będziecie siedzieć przed namiotem wieczorem to warto wziąć jakies źródło światła (np jakaś lampkę LED na baterie)
@lukdjy: kup sobie jeszcze kilka, kilkanaście metrów linki jakieś, albo sznurka. Przydaję się do suszenia albo na awaryjne sytuacje. Podobnie jak taśma. Taśmą wszystko można naprawić;)