Wpis z mikrobloga

Skok ceny za „szybkie strzyżenie męskie” w 20k mieście:
Marzec 2020 (przed zamknięciem): 25zł
Kwiecień 2021 (2 otwarcie): 40zl

Ale pamiętajcie, że inflacja to tylko 5% bo potaniały kotwice i szalupy ratunkowe.
#koronawirus
  • 67
  • Odpowiedz
@DartNorbe:
2017 - combo (włosy i broda) 25zł - świeży zaklad, dopiero otwarty
2018 - combo 35zl
2019 - combo 40zl
2020 - combo 50zl
2021 - combo 60zl (po remoncie)

Pensja - 2017 - 100%
2021 - 130,8%
  • Odpowiedz
40zl, to chyba z myciem i goleniem wora.


@janznetu: nie, to normalna cena. przed pandemia placilem u osiedlowej grazynki w warszawie 30zl. jesli to jest fryzjer ktory ma jako takie pojecie to nie jest to duza cena nawet jak na male miasto.
  • Odpowiedz
@DartNorbe: ja w Warszawie już od dawna płacę 50 pln na typowym osiedlu. Nawet nie chcę wiedzieć ile kosztuje gdzieś w śródmieściu. A jadę na działkę 90 km za Warszawę i tam w pięknych okolicznościach przyrody pani Bożenka strzyże mnie za 15 pln ;)
  • Odpowiedz
@DartNorbe jesli dla ciebie wydatek 40 zl raz na miesiąc to problem to zmien pracę wez kredyt, robicie z siebie pośmiewisko takim biadoleniem, kup se maszynkę i sam sie ostrzyż, co to jest 40 zl, godzina pracy?
  • Odpowiedz
@DartNorbe: hah za 15 zl się strzyza, pewnie przez Grażynę z fartuchem co od 40 lat nic się nie uczyła, a potem wyglądacie jak #!$%@? i na ręcznym ... ogarnijcie się kasztany, porządny barber poniżej 100 nie weźmie, ale masz gwarancje ze wyjdziesz z porządna fryzura, broda i spędzisz miło czas z prawdziwymi facetami... jak wam #!$%@? raz na 2 tyg szkoda 100 zł na barbera to chyba gdzies w życiu
  • Odpowiedz
jesli dla ciebie wydatek 40 zl raz na miesiąc


@Lofi_Mrufka: Do fryzjera chadzam raz na 3 tygodnie i nie uważam 40 zł za majątek ale zwracam uwagę na skoki cen. Polska to drogi kraj względem stosunku ceny-zarobki i nie ma się tutaj co oszukiwać, że każdy mijany człowiek na ulicy zarabia na rękę minimalną stawkę godzinową w Niemczech. Wake up, zsumuj podwyżki wszystkiego i się okaże, że nawet Tobie znacznie mniej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WyjmijKija: sa osoby które lubią mieć ciągle krótkie włosy. Ja nie wiem co ile się do fryzjera chodzi, bo strzyge się sam. Mam za długie to biorę maszynke w rękę i na równo wszystko na 6mm i wyjebongo
  • Odpowiedz
@DartNorbe: tydzień temu zapłaciłem 75zł za 8 minutową usługę wygolenia boków głowy a wszystko to, że te k***y teraz przyjmują tylko po wcześniejszym umówieniu się a ja chciałem wejść z ulicy.
ofc godziny pracy skrócone z 8-18 do 8-16 bo pandemia.
c*j w dupe chcesz normalna cene to sie umów dwa tygodnie wcześniej na 15:15 i módl się żeby w robocie nic się nie #!$%@?ło i żebyś dał radę wyjść wcześniej
  • Odpowiedz