Wpis z mikrobloga

Szukam początkującej aktorki do odegrania sceny przed rodziną ciotką i babką by się odpieprzyli w końcu.
Wymagania
Kobieta
20-29
Dosyć spore umiejetności aktorskie. Będziesz miała przygotowany scenariusz co mówić, jak się ubrać, zmienione imię itp. Żadnych kontaktów fizycznych żeby nie było. Cena do dogadania, dużo też zależy jak daleko będziesz musiała dojechać. Spotkanie by wygladalo tak.
Przyjezdzam po Ciebie
Kolacja u babki i ciotki i rozmowa o zaawansowaniu naszego zwiazku oraz planowanym slubie.
Odwozka i rozchodzimy sie a babkom za jakiś czas powiem że nie wyszło. One ukoją swoje konserwatywne nerwy a ja duszę niespokojną o majątek xD

#filmy #praca #ogloszenie #aktorstwo #logikarozowychpaskow #malopolska
  • 20
@golagolagola: @liv_: @skalar_neonka: @fishery:
Nie, nie jestem homo. Tak faktycznie jest podobny film ale tutaj sprawa jest prosta przedstawienie i narka. Co do faktycznych okoliczności sprawy po prostu druga częśc rodziny sprytnie wykorzystuje fanatyzm naszych ciotek i babek i zdają sobie sprawę iż ewentualny homoś wygryzł by konkurencje o domek warty jakieś dwa miliony. Nie robie tego dla siebie a dla siorki bo to ona ma dostać dom
@liv_:
Nie będą bo wiedzą, że pracuje za granicą a ty jestes ze "Szczecina" i masz za daleko xD

Okej, różowe oferuje 500 stów za maksimum 3 godziny plus zwrot kosztów dojazdów itp.

Ewentualnie gdzie można takie kogoś znaleść?
Na strefie hostess?
Ewentualnie znacie jakieś forum aktorskie, bo jeśli to ma być fuszerka to bedzie gorzej niż jakbym nie przyszedl z babą bo wtedy się zorientują
@12345678901111: Niestety nie mam żadnego doświadczenia aktorskiego, ale jestem bardzo ciekawa czy plan wypali
Najlepiej jakby to była Twoja znajoma albo siostry, której reszta nie kojarzy a wiecie, ze Was nie wystawi ani nie zrobi przypału
Ty myslisz ze moje ciotki to debilki xD w sekunde się zjarzą, że to dama do towarzystwa, potrzebny ktoś jest kto nie boi sie presji i potrafi grać. Dlatego szukam aktorki a nie zwyklek kobiety bo inaczej nie wypali. Ewentualnie gdybyscie znali jakies forum gdzie szuka sie aktorek, wiadomo nie jakąś kożuchowską itp.
@SugarrCat: właśnie o tym mówie, jesteś zadufaną w sobie gówniarą a twój fałsz aż się z Ciebie wylewa. Twoje zdolności aktorskie są na miernym poziomie i przy najmniejszej krytyce wybuchasz jak saletra a twój powyższy komentarz tylko to potwierdza. Nadajesz się tylko do tarcia chrzanu a nie do spektakli teatralnych.