Wpis z mikrobloga

z serii jak zostać wrakiem ze zwykłego spokojnego i nieśmiałego chłopaczka który wymyślił sobie na bani że nie będzie musiał pracować, bo regularnie będzie zarabiał pieniądze na bukmacherce żeby tylko nie mieć za dużo do czynienia z ludźmi, depresja i fobia społeczna here, niestety za grubo mi to weszło czego konsekwencją są długi które mnie tak #!$%@?ą i pchają do coraz dziwniejszych ćpuńskich i alkoholowych historii byle na chwilę się oderwać od świata i zapomnieć o tym co #!$%@?łem i że nie mam psychicznie sił do konkretniejszej pracy gdzie mógłbym coś spłacać, oto dzisiejszy mój obrazek rozpadu mnie ale też trochę euforii...
#feels #depresja #samobojstwo #benzodiazepiny #alkohol #hazard
sunriser90 - z serii jak zostać wrakiem ze zwykłego spokojnego i nieśmiałego chłopacz...

źródło: comment_1622238352TO0xh7qUbtYaBbsE7v1tLe.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@KingFight: chciałbym, nawet mnie ciągnie, ale zostaliśmy z bratem sami w dużym domu na wiosce bo ojciec odszedł 3 lata temu na oczywiście nowotwór, a matka na intensywnej terapii od 5 tygodnii, też białaczka i w tej chwili czułbym się jak gówno gdybym od tak sobie pojechał np do DE zostawiając to wszystko które i tak jest w rozsypce, #!$%@? ale z matką zawsze mam zajebisty kontakt, jedyna najważniejsze osoba
  • Odpowiedz
@spiegelglas: gram już chyba z 8 lat, ale takie patologiczne granie to z jakieś 4 lata może, a długów sobie narobiłem tak od ostatnich dwóch lat, gdzieś 50k mniej więcej
@majkelyy: różnie, nie ma reguły, najwięcej to w ciągu tygodnia chyba 7k #!$%@?łem
  • Odpowiedz
który wymyślił sobie na bani że nie będzie musiał pracować, bo regularnie będzie zarabiał pieniądze na bukmacherce żeby tylko nie mieć za dużo do czynienia z ludźmi


@sunriser90: ja #!$%@? caly ja xD aktualnie dlugu na okolo 30k
  • Odpowiedz