Wpis z mikrobloga

O mireczki co ja dziś za sen miałem to ja nawet nie...

Początku oczywiście nie pamiętam, ale jakoś znalazłem się u rodziców w domu na obiadku. Ni z gruszki ni z pietruszki wpada młoda sąsiadka z tekstem

- To co idziemy do tego Caritsu?

nagle przypomniało mi się że przecież dziś czwartek to rozdają jedzenie „no #!$%@? jasne że idziemy, przecież darmowe żarcie rozdają. Zacząłem się ubierać co zajęło mi jakieś 4 godziny i nagle przed wyjściem z mojego byłego pokoju wychodzi nie kto inny jak Ryszard Kalisz z tekstem

-A ty #!$%@? gdzie? Pić mieliśmy!

- Rysiu #!$%@? ja o tobie zapomniałem...Dawaj z nami do Caritasu.

- Ja tam nie chodzę, tam jest dla biedoty, wolę MOPR

Hmm co tu robić, co tu robić. Iść z młodą sąsiadeczką którą zapewne wydupcze na środku ulicy czy pić z Ryśkiem.

- Wiesz co - powiedziałem do Ryśka - #!$%@? się jeździsz 100km w terenie zabudowanym ja z tobą pić nie będę ale... weź zrób mi zdjęcie z tobą bo nikt nie uwierzy. No to ten bach za telefon i daje sąsiadce żeby zrobiła nam fotę. Ustawiam się koło niego a ten

- E #!$%@? czekaj a gdzie kartka!

- No tak kartka... - Dałem mu kartke i długopis.

- No co ty długopisem nie będzie nic widać, dawaj markera - Podałem mu marker a ten na kartce napisał


Walnęliśmy sobie fotkę, a ja nagle znalazłem się już u siebie w domu przed lapkiem i wrzucałem zdjęcie na wypoka licząc na pierdylion plusów i atencje. Wrzuciłem fotkę i po sekundzie było już jakieś 40 odpowiedzi a większości to:

- Pff każdy z wykopowiczów ma zdjęcie z Ryśkiem, ale łap plusa na zachęte - no i każdy do tych odpowiedzi wrzucał swoje zdjęcie z Kaliszem. No to ja zesmutniałem że akcja z zdjęciem się nie udała więc poszedłem do kuchni a tam moja sąsiadka #!$%@? na mnie

- Trzeba było ze mną iść rozdawali tyle jedzenia że nie mogłam udźwignąć i jeb mnei z liścia i wyszła mijając się w drzwiach z Kaliszem który także był #!$%@?

- Ciebie chyba #!$%@?ło ziomuś! Przez twoje zdjęcie wywalili mnie z SLD, jestem skończony przez ciebie zrób mi coś do jedzenia bo jestem #!$%@?.

No i sie obudziłem...

Idę na piwo bo troche mi sen banie porezał :D

#snybordo #snijzwykopem #coolstorychyba #sld #ryszardkalisz #sen

Edit: LoL zobaczcie wpis na mikro poniżej kto na nim jest! :D Wymiękłem
  • 17