Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w reklamach popularnych sklepów i marek odzieżowych takich jak Zalando czy H&M coraz częściej możemy spotkać otyłe modelki?

Rozumiem akceptacja siebie itp. ale zamiast wmawiać kobietom bzdury że otyłość jest piękna można by nałożyć środki na przeciwdziałanie problemowi.

Dlaczego nikt nie pokarze jakie problemy zdrowotne będzie miała kobieta ze zdjęcia za 10 lat jeśli nie schudnie?
Być może dostanie miażdżycy, stopy cukrzycowej, zawału serca. Nikt nie pokarze jak będzie jeździć na wózku po amputacji lub wyć z bólu w szpitalu.

Otyłość to nie estetyka tylko przede wszystkim choroba i to najczęściej natury emocjonalnej.

#przegryw #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zdrowakobita #neuropa
Mezomorfix - Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w reklamach popularnych sklepów i ...

źródło: comment_1622192984U61jFgk6khGPXAkcLtYcA3.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mezomorfix: Niestety w dzisiejszym świecie niektórzy ludzie próbują udawać, że wady są zaletami. Próbują też udawać, że są hipertolerancyjni. Oczywiście jest to skierowane głównie w stronę kobiet, bo grubych/brzydkich/ niskich facetów raczej rzadko biorą do takich reklam, w każdym razie ja jakoś nie widziałem
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Otyłości nie należy promować, bo szkodzi zdrowiu, ale nie myl tego ze zwykła nadwagą, która powinna być tak samo postrzegana jak zwykła niedowaga - która ma pewnie większość supermodelek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Mezomorfix: bo megafirmy odziezowe maja w #!$%@? przyszlosc swiata czy twoje zdrowie, pomimo lzawych spotow najka czy hma.
Chodzi tylko i wylacznie o zyski. Firma robi badania rynku i gdy wychodzi im ze ponad 50% klienteli ma nadwage a tendencja ta bedzie tylko rosla to celuja marketingiem w takich ludzi. Zapomnij o idealach czy moralnosci bo swiat tabelek ich nie zna.
  • Odpowiedz
Otyłości nie należy promować, bo szkodzi zdrowiu


@yummy157: Pokazywanie grubych ludzi to jest promocja otyłości? Chodzenie po chroniku jako osoba otyła to też jest promocja otyłości?
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: To tylko biznes. Widocznie opłaca się robić takie reklamy, a przy okazji ulańce są utwierdzone w przekonaniu o swoim pięknie i coraz więcej będą kupować = kasa. No i jeszcze można coś tam poskwierczyć o dyskryminacji kobiet jak się na to nie godzisz. Nikogo nie obchodzi zdrowie ludzi w przyszłości. Liczy się tu i teraz zarobiona kasa.

Chociaż sam się ostatnio podkur*iłem jak matka mi pokazywała jakiś sklep internetowy
  • Odpowiedz
Dlaczego nikt nie pokarze jakie problemy zdrowotne będzie miała kobieta ze zdjęcia za 10 lat jeśli nie schudnie?

Być może dostanie miażdżycy, stopy cukrzycowej, zawału serca. Nikt nie pokarze jak będzie jeździć na wózku po amputacji lub wyć z bólu w szpitalu


@Mezomorfix: Nie wiem dlaczego firma odzieżowa miałaby w reklamach pokazywać choroby. Wiem za to czemu firma odzieżowa umieszcza na reklamie osoby, dla których sprzedaje ubrania.
  • Odpowiedz