Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam
Przez całą podstawowke byłem dreczony przez kilka osób odcisneło to piętno na mojej psychice. Mineło trochę lat i obecnie pracuję na stanowisku kierowniczym w penwej fimire. Tak się składa że jeden z moich oprawców jest moim podwładnym, on raczej nie pamieta tego co mi robił. Osobnik ten ma syna niepełnosprawnego, robie mu pod górkę kiedy tyllko mogę, odmawiam urlopu kiedy potrzebuvje by jezdził gdzieś na leczenie syna, a jednoczesnie wysyłam go na przymusowy urlop z powodu przestoju na jego stanowisku pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pilnuje go na kazdym kroku żeby #!$%@? mu premie uznaniową. za kazde jego uchybienie, (spoznienie sie bo syn chory bla bla bla)#!$%@? go jak moge. Daje mu najgorsze rzeczy do zrobienia jednoczesnie faworyzujac innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Macie jakieś pomysły żeby jeszcze bardziej uprzykrzyć mu życie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od jakiegoś czasu chce się na nim jeszcze bardziej zemscić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60af81ff3dfa2f000ac5137f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 67
@dziekuje: O przykrych sytuacjach z przeszłości się tak po prostu nie zapomina. Mimo wszystko one zostają, szczególnie te z czasów dziecięcych. Druga osoba, która skrzywdziła nie ma pojęcia już o tym zdarzeniach i żyje sobie po prostu dalej. Czy jedyne usprawiedliwie to fakt, że jako dzieciak robiło się głupie rzeczy? Może i głupie, natomiast gnębienie drugiej osoby to już coś poważniejszego. Widać, że nie masz o tym pojęcia, więc może odpuściłbyś