Wpis z mikrobloga

@TenTypZez: O co ci chodzi? Wymyśliłeś sobie jakoby moim zdaniem fotka jakiegoś dziecka popierającego totalitaryzm reprezentowało wszystkich ludzi z mniejszości seksualnych. Potem wymyśliłeś sobie, że moim zdaniem wszyscy przedstawiciela mniejszości seksualnych to jakaś skrajna lewica.

Nie za dużo tego wymyślania? I kto tu trolluje?
  • Odpowiedz
@TenTypZez:

Tobie tak serio brakuje odwagi, aby stanąć za swoimi słowami, czy po prostu losowo trollujesz?


Ej, ale serio...gdzie ty tu widzisz jakiekolwiek odniesienie do LGBT? Albo w tym wątku?

Gdzie on "szerzy propagandę, która społeczność LGBT włącza z automatu do lewicy"?
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Myślę, że ty jednak dobrze wiesz, co i w jakim celu wrzucasz i twoje zgrywanie debila teraz nie ma sensu, na mnie nie zadziała. A jakbyś jednak nim był, to poczytaj komentarze pod swoimi wpisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Ok. Czyli wymyśliłeś sobie, że tak wygląda przeciętny gej i nieironicznie uważasz, że ja ich zbiorczo takim obrazkiem utożsamiam ze skrajną lewicą? Szczerze mówiąc wyłazi z tego jakaś ukryta homofobia.

A większość gejów, których znam jest bardzo zadbana. I samochody też mają fajne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TenTypZez: A ja się jednak dopytam - gdzie on atakuje LGBT czy w ogóle się do niego odnosi? Gdzie stwierdza, że każdy przedstawiciel LGBT jest przedstawicielem lewicy?

Serio mnie to ciekawi.

Czy po prostu wymyślasz oskarżenia z d--y i strzelasz nimi bez powodu?
  • Odpowiedz
Faktycznie, tym dzieciom dużo lepiej było, kiedy umierały z głodu.

Sądzisz, że ktoś je w tych fabrykach trzymał siłą xD? To nie wasze gułagi.


@Ekspert_od_niczego: bodajże 1949 władze PRL zakazały pracy dzieci i dziwo nikt z głodu nie umarł
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Człowiek znany z bycia działaczem LGBT, bynajmniej nie o gospodarce się wypowiadał, a podaje go jako przykładowego lewaka. Poza tym masz w propagandzie w Polsce non stop korelowanie LGBT z lewicą, także jakoś sorry ale nie uwierzę, że tutaj nie na taką reakcję wrzucenie tego było nastawione. Tym bardziej że wrzuca takich rzeczy kilka dziennie xD

A to, że teraz próbuje udawać głupka "hehe nie o to mi chodziło,
  • Odpowiedz
Po lewej zwykła normalna osoba z którą można się zaprzyjaźnić


@Gaku745: nie można, bo musiałbym nauczyć się używać nowych zaimków, a nie umiałbym normalnie rozmawiać myśląc o tym że mam skupiać się na tym żeby powiedzieć "byłoś" zamiast "byłeś/byłaś"
xD
  • Odpowiedz
nie można, bo musiałbym nauczyć się używać nowych zaimków, a nie umiałbym normalnie rozmawiać myśląc o tym że mam skupiać się na tym żeby powiedzieć "byłoś" zamiast "byłeś/byłaś"


@joolekk: Idzie się przyzwyczaić IMO. Potraktuj to jako poszerzanie możliwości językowych.
  • Odpowiedz