Wpis z mikrobloga

Wtf, piłem półtora litra coli dziennie, w pracy ze trzy kubki słodzonej kawy z mlekiem i stwierdziłem że odstawie bo warto schudnąć. Nie to żebym był nie wiadomo jakim ulańcem, czy miał znane tutaj tatusiowie BMI. Dla ciekawych - 27.3

No i odstawiłem całkowicie słodkie napoje - tylko woda, herbata i kawa, oczywiście zero cukru. I co? Po 3 miesiącach zmiana wagi równa zero. Jeśli chodzi o inne nawyki żywieniowe - bez zmian. #dieta #odchudzanie
  • 8
no właśnie nie jest jakaś mega tragiczna. Śniadanie obiad kolacja. Bez fastfoodow.


@GarGalin: Przecież chodzi o kaloryczność, a nie rodzaj i ilość posiłków. Zjadasz teraz na styk ze swoją przemianą materii, a przed odstawieniem napoi zjadałeś więcej niż potrzebujesz, dlatego tyłeś.
@GarGalin: No to kwestia liczenia kalorii. Masz pewność, że poziom aktywności nie spadł, a kaloryczność posiłków nie wzrosła? Odchudzanko to nie magia, nie ma deficytu to nie poleci.
@pianinka: nie tyłem, tylko stwierdziłem że warto schudnąć

@tulipana: aktywność wzrosła. Żeby w pasie spadło, to bym zrozumiał, a tu wszystko jak stało tak stoi. Z pół roku temu odstawiłem słodycze, to waga spadła o 3.5kg, a teraz nic. Odnośnie aktywności - tańczę towarzyski a teraz przygotowujemy się do spektaklu to więcej treningów weszło.