Wpis z mikrobloga

@CzulyTomasz: A wysyłając Binance Peg Cardano na Binance wskoczy mi do zwykłej Ady?Czy utworzy też Binance Peg Cardano? Chiciałem kupić Adę na pancake swapie i była do wyboru zwykłą Ada a ten shot w portfelu wylądował Binance Peg Cardano.
@WhiskeyIHaze: Dzięki a w Pancake Swap zawsze w tej formie są sprzedawane krypto? To już wole bezpośrednio w Binance zakupy robić ;) Jeszcze w podobny sposób Ether mi sprzedało kiedyś . A jakiegoś wyboru innego na PancakeSwap nie widziałem przy Adzie czy Etherze kupując coś z BNB przerobionych na Smart Chain. Jeśli w tej dziwnej postaci jeszcze kiedyś przez przypadek kupie np Etherum jest jakaś szansa ,żeby z poziomu Trust Walletu
@voodoopaoj do się wymienić eth z bsc na sieć eth. Są do tego odpowiednie bridge. Jeden chyba nawet binance udostępnia. Ale takie przesyły między blockchain są dość drogie.
Jeśli chcesz kupować coiny z własnym blockchain albo tokeny z sieci eth to jeśli są dostępne na binance to lepiej kupić je tam niż na pankejk.
Te tokeny pegged z binance smart chain nie będą widoczne na uniswap bo ten obsługuje tylko sieć ethereum
@WhiskeyIHaze: To jeszcze jedno pytanie ;) Da się jakaś wtyczką przypiąć do dostępu do portfela,żeby widzieć na bieżąco ile dany shitcoin jest wart obecnie? Czy jedyną opcją jest wchodzenie przez Dapps na poocoin.app i wtedy coś tam można sprawdzić ;) . Nie da się jakoś zrobić ,żeby wartość w portfelu była wyświetlana jak normalnych krypto BNB ,BTC itp. Od czego to zależy ,krypto musi urosnąć do jakiegoś poziomu ,żeby jednak na
@voodoopaoj: nie wiem skąd trustwallet bierze ceny. pewnie z coinmarketcap.com i skoro danego tokenu tam nie ma to nie ma też ceny.
nie da się niestety raczej nic z tym zrobić. ew możesz sobie zainstalować coś takiego jak blockfolio, cointracker czy jakieś inne narzędzie do śledzenia portfolio i tam dodawać te tokeny. ALe też nie wszystkie są.
Więc jedyną, działającą opcją, jest poocoin.