Wpis z mikrobloga

@voodoopaoj: devovie informowali na telegramie, że utworzą "mały pool" dla osób, których dzienne bonusy są niewiele większe niż fee od wypłaty.

ja na pewno nie sprzedaję. pamiętaj, że sprzedając całość, a później znów kupując na ten sam wallet, automatycznie wydłuża się czas odbioru dniówki o... 50 lat xDDDD to zabezpieczenie antyspekulacyjne i anti-paper hands ;]
@Upomnienie_z_grzywnom

O kurde xd Tego nie wiedziałem dzięki ;).Oby moon odbił na tyle żeby wyjść na zero lub mały plus i środki pójdą w Holda ;)

A jak obstawiacie kiedy pierwszy większy dołek na dokupienie Holda?BTC musi w dół sporo polecić ;)Czy inny czynnik?
@Upomnienie_z_grzywnom: Czyli warto nawet teraz troszkę dokupić ,bo taniej za szybko nie będzie?A jak będzie większy dołek kupić jeszcze więcej taniej i się uśredni zakup( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli nasza obecna górka może będzie kiedyś dołkiem xd .Hah zaczynałem na innych shitach od zakupów na górce;/ heh dlatego mam obawy czy warto jeszcze tu wrzucać czy czekać na realny dołek ;)
@voodoopaoj: tego co będzie jutro nikt nie może przewidzieć. ja absolutnie nie doradzam w kwestii ew. zakupu - pamiętaj, że ryzyko w tak niszowych projektach jest ultra wysokie i inwestować należy środki, które jesteśmy w stanie stracić.

moim zdaniem w dalszej perspektywie dzisiejsze dołki i górki nie będą miały znaczenia ;) ja też kupowałem na górce, ale 10 dni temu xD teraz trzeba przybliżyć wykres, żeby ją zobaczyć xDD
@Upomnienie_z_grzywnom: Dzięki no nic trzymam dalej XD A jak jakieś shity o ile odbiją będę chciał sprzedać na pancakeswapie ,żeby zakupić Hodla to lepiej zamienia na USDT,BUSD czy BNB ? Chociaż BNB za bardzo skacze ;p Nie chce kupić od razu tylko czekać na dołek ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co najlepszą parą będzie do Hodla?