Wpis z mikrobloga

Mireczki, poleciłby ktoś dobry #smartfon z #android w cenie poniżej 800, optymalnie poniżej 600? Od razu mówię, że na co dzień korzystam z innego telefonu (iPhone), więc nie potrzebuję, by miał jakieś funkcje, które może mieć mój główny telefon – kicham na jakość aparatu itp. Chodzi jedynie o płynne odpalanie jakichś aplikacji/gier, których nie mogę odpalić u siebie – skoro już i tak mam ogarnąć drugi telefon jako służbowy, to chcę, by uzupełniał mój główny, a nie jedynie dublował, stąd android. Jednocześnie wiadomo, to ma być tylko dodatek, więc nie chce mi się pakować w to kasy. Z góry dzięki za wskazówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
@derbonobo: OnePlus N100. Mój główny telefon od grudnia. Da się w tej cenie znaleźć lepsze podzespoły w telefonie, ale to nakładka OxygenOS robi robotę. Poza tym telefon ma genialny czas pracy na baterii, ładowarkę 18W w zestawie, piękny wygląd, złącze Jack, ekran 90Hz. Kupisz go za jakieś 600-700 zł.
OnePlus N100


@BrudnyPedro: Jak fingerprint działa? Nie muli, dobrze rozpoznaje paluchy? Partnerka wzięła jakiegoś samsunga i klnie na to. Wifi nie rwie? Muszę odesłać swój telefon do serwisu i chciałem kupić coś zastępczego.
@bialy100k: Fingerprint działa znośnie. Wcześniej miałem Redmi Note 5 Pro i to była tragedia. Tutaj nie rozpoznaje spoconych dloni- wiadoma sprawa. Świetnie dziala Face Unlock.

Nie zauważyłem żadnych problemów z WiFi.

Jedyna wada to kiepski aparat tylni. A raczej kiepski soft aparatu, bo z Google Cam zdjęcia wychodzą super jak na tę półkę cenową.
@derbonobo: g8 ma teoretycznie lepszy procesor od G9, także nawet nie ma co przepłacać za nowszy model jak różnicy nie ma, G9 ma minimalne lepszą baterie, ale i tak nie opłaca się dokładać. Reasumując nic nie przemawia za G9.
@pedro-lbn: @umtali A w sumie jeszcze jedno pytanko, od zwykłego G8 różni się czymś oprócz baterii? Bo na pierwszy rzut oka tylko tę różnicę widzę, a w sumie chyba nie drenowałabym jej jakoś szczególnie, więc nie wiem, czy mi to robi. :D
@linek_big: Jutro odbieram. Tylko w sklepie odbiór, ale zamówiłam przez stronę - opłata i odbiór tam. Przysłali mi potwierdzenie jako umowy zawartej na odległość, więc myślę, że klasycznie zwrot 14 dni przysługuje. Dam znać.