Wpis z mikrobloga

Mireczki, poleciłby ktoś dobry #smartfon z #android w cenie poniżej 800, optymalnie poniżej 600? Od razu mówię, że na co dzień korzystam z innego telefonu (iPhone), więc nie potrzebuję, by miał jakieś funkcje, które może mieć mój główny telefon – kicham na jakość aparatu itp. Chodzi jedynie o płynne odpalanie jakichś aplikacji/gier, których nie mogę odpalić u siebie – skoro już i tak mam ogarnąć drugi telefon jako służbowy, to chcę, by uzupełniał mój główny, a nie jedynie dublował, stąd android. Jednocześnie wiadomo, to ma być tylko dodatek, więc nie chce mi się pakować w to kasy. Z góry dzięki za wskazówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@linek_big: Na tyle na ile się nim dzisiaj pobawiłam, wydaje się spoko. Co prawda wydaje mi się trochę skomplikowany w ogarnięciu wyskakujących aktualizacji, powiadomień itp., ale to może być związane z tym, że od kilku lat nie używałam Androida, do tego ostatni, z którym miałam do czynienia to 8. Nie muli raczej, trooooooszkę mi zalagował przy Pokemon Go, ale to laguje trochę na właściwie wszystkich telefonach i ewidentnie było widać,
  • Odpowiedz