Wpis z mikrobloga

@szad: Ja mam kurde najlepiej z kupką wstydu, dwa lata temu złożyłem sobie w końcu średniego kompa (4k).
Nadrabiam gierki z PS3/XONE bo nie było mnie stać na gry, w najwyższej jakości, 2.5k, 144hz
Zanim dojdę do gier które będą wymagały mocniejszego sprzętu to znowu złożę średniego kompa i będę znowu grał w ultra XD
Na ten moment to będzie "Gracze PC kiedy ich maszyna za 10k nie odpala gier w tej samej jakości co konsola za 2k" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: W jakiej alternatywnej rzeczywistości takie coś się dzieje xD. No dobra, na dzień dzisiejszy to mam maszynę za 15k, to może nie wiem jakie są realia maszyny za 10k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to powodzenia z przenoszeniem do salonu żeby na sensowne tv podpiąć xD

@tomsiup mozna tez miec PC i telewizor od poczatku w jednym pokoju. Z resztą jest teraz wiele różnych fajnych wynalazków i można sobie obraz i sterowanie streamować przez różne rzeczy ;)
@Kotlet_2137_schabowy PS3 też ostatnio używane podrożały? Jeszcze niedawno można było kupić PS3 z 1 padem za 200zl, z dwoma padami i kilkoma grami 350-400zl. Sam 2 lata temu kupiłem PS3 z 8 grami, 2 padami i gitarą do Guitar Hero za 400.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szad: patrząc na wzrost cen komponentów do pc to ktoś wydający 10k po pół roku może go sprzedać z zyskiem za 11k :p