Wpis z mikrobloga

@towinatuska: @Lubie_Budyn: Najlepsze jest, że pracuję fizycznie 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu, nurkuję w oleju, czasem szambie, ciało całe w siniakach, wszystko #!$%@?, hałas, temperatury czasem ponad 40 stopni, w zimie blisko zera, czasem wiatr taki, że człowieka o mało nie wywieje, od chemii, którą się używa codziennie i od paliwa pewnie za 10-15 lat dostanę raka. Za 2 tygodnie pracy w kwietniu dostałem trochę ponad 8,5k, niektórzy
@towinatuska: 8,5k za 2 tyg. czyli 17k za miesiąc jeśli ktoś chciałby stosować śmieszna matematykę, bo pracowałem tylko 2 tyg. ale realnie tyle nie zarabiam, poprostu raz miałem farta do dobrej oferty.
@r4do5: w styczniu przejezdzilem 7 tys km, pracowalem 340h plus dojazdy, nie pamietam nawet zebym mial jakis wolny weekend w 2020 , duzo spalem po za domem, samego pitu zaplacilem 5k plus jeszcze mialem w #!$%@? kosztow (styczen 2021). Ale to ja się nie dokladam do tego kraju xD najwiecej się dokładają Ci na najniższej krajowej co mają pitu za caly rok 2k - smiech na sali. 2022 bede miał wywalone