Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@KoparaOpada W końcu chodzi o rozgłos, nie ważne czy mówią dobrze czy źle, ważne żeby mówili. I jeśli typ się zgodził, to co to za problem?

@PjeseczeQ Nie chodzi mi właściwie o to kto i na co wydaje swój hajs, tylko o to skąd bierze się jak to obecnie się określa spermienie i #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Reaven Typiarka zarobiła na OnlyFans i jeździ sobie ze swoim chłopakiem po świecie. I zastanawia mnie po co ludzie płacą skoro jest masa cycków w internecie za darmo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@heniek_8 No właśnie ruszają ale nie z zazdrości tylko dlaczego i po co ludzie tak robią. Równie dobrze może tu być zdjęcie Dana Bilzeriana w otoczeniu dziewczyn i dalej nasuwa mi się pytanie jaki jest w tym cel? Złudne uczucie bycia kimś?
  • Odpowiedz
@Fako Pierwszy za 10.000 dolców dostał iluzję związku, pojechałby do Azji to za taką kasę miałby już żonę, a drugi jest z e-prostytutką, choć przynajmniej pozwiedza świat za kasę od spermiarzy i dostaje to o czym wpłacający mogą pomarzyć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PjeseczeQ Czyli bajeczne wymagania kobiet nieadekwatne do rzeczywistości i próba osiągnięcia namiastki tego co mają mityczne chady kasą? Nie wiem czemu przed oczami mam takiego Pajeta, który pisze do dziewczyn "Show bagina and boops". U nas tak fatalnie chyba nie jest ~300k więcej mężczyzn niż kobiet, to co musi dziać się w Chinach z rocznikami kiedy mocno działała polityka jednego dziecka.
  • Odpowiedz
@heniek_8 Tak by zapewne było, ale jeśli chciałby stworzyć iluzję związku za 10.000 $ to robiąc sobie wycieczkę do Azji mógłby realnie wprowadzić ją w życie, taki simp łaknie związku jak powietrza.
  • Odpowiedz