Wpis z mikrobloga

@silv123

Jako że @Mazzurro się zesrał i dał mnie na czarną to odpowiem tutaj

Też byłem głupim mizogonem i stąd moje szczątkowe współczucie dla nich. Staram się pokazać #przegryw że nie taki diabeł straszny, a świat nie jest oparty na seksie, oskarkach i julkach.

Moze kiedyś zmądrzeją i zamiast słuchać się jakiegoś frustrata, uznają że lepiej być sobą i szukać kogoś dla siebie, zamiast wsiąkać w ta otchłań nienawiści, uprzedzeń i ostatecznie depresji.
  • 20
@Hrjk: Też kiedyś próbowałem z nimi racjonalnie rozmawiać, z tego co pamiętam to nie były to tematy związków ale też coś co przy wystarczającym zaangażowaniu da się wypracować. Za każdym razem pisząc w sposób żeby nikogo nie urazić i może zostawić coś do przemyślenia byłem zbywany albo kazali mi "spadać z tagu".
Największy problem tego wszystkiego to ta toksyczność, gdzie ktoś faktycznie nowy w temacie któremu coś nie wyszło raz czy
@Miler111111: oświeć mnie proszę i pokaż mi te magiczne "95% nowych filmów i seriali", bo w moim "popularne na netflix" jest tylko coś o nazwie "sexify" i kojarzę, że kiedyś był serial co nazywał się "sex education".
@Miler111111 bo seks i miłość to zjawiska powszechne. Historie miłosne są wciągające, bo ludzie mogą się utożsamiać z bohaterami i zawsze mają dobre zakończenie.

Ale i tak sądzę że oglądamy chyba innego netflixa.
@Miler111111: A co jak ci powiem, że razem poprawą "praca, kondycja i forma fizyczna, wyniki sportowe, wiedza z jakiejś dziedziny czy tym podobne #!$%@?-muje" umiejętności społeczne przychodzą same bo zaczynasz przebywać w środowisku które cię szanuje?

Zapomniałeś chyba odpowiedzieć na te produkcje kręcące się wokół ruchania. Podsyłam ci nawet listę całej bazy netflixowej z 2021. https://flixable.com/?min-rating=0&min-year=2021&max-year=2022ℴ=year#filterForm
@Miler111111:

Środowisko szanuje ludzi, którzy już mają znajomych, dziewuchę, umiejętności społeczne na dobrym poziomie, są bogaci itd.


Boże ale ty bzdury piszesz. Wystarczy dobre nastawienie i jakiś wspólny temat żeby zbudować relacje. Praca, sport, czy bycie specjalistą w jakieś dziedzinie to właśnie coś od czego możesz zacząć aby poznać ludzi którzy też siedzą w tym temacie. Psuje to pewnie trochę twój światopogląd, ale nie każda dziewczyna to julka i nie każdy
Dlaczego uważasz, że wspólne zainteresowania niekorzystnie wpływają na mój argument?


@silv123: z tym argumentem się zgodzę, trudno z tym polemizować. Ale nie w tym rzecz. Uwierz, że codziennie tu ktoś wpada na tag z jakimiś poradami. Nawet wczoraj o tym z kimś tu pisałem. Część to oczywiście trolle, reszta może i ma dobre intencje, nie zakładam inaczej z definicji. Staram się spokojnie dyskutować, sam też zwracam uwagę na przejawy skrajnej nienawiści
@lazik_lesny: Tak jak pisałem wyżej, kiedyś próbowałem pokazać, że nie ma sytuacji bez wyjścia i z każdego bagna, choć na początku może być ciężko, da się wyjść. Naprawdę szkoda mi tych ludzi, ale nie mam zamiaru ich na siłę zmieniać, chce im tylko pokazać jak to naprawdę wygląda. Co do samych relacji to oczywistym jest, że są grupy ludzi które nigdy cię nie zaakceptują, toksyczni ludzie zdarzają się po dwóch stronach.
@silv123: odniosę się jeszcze do Twoich słów:

Szkoda mi też tych młodych ludzi co mają przed sobą całe życie a już się poddają nie robiąc nic żeby poprawić swój stan.


Mi też szkoda, m.in dlatego, że do młodych się już dawno nie zaliczam.

Podnoszę tę kwestię co jakiś czas i domyślam się jaki jest z nią problem. Wśród przegrywów ścierają się dwa światopoglądy: blackpillowy oraz coś na kształt redpillowego (albo z