Wpis z mikrobloga

TROCHĘ O HIPERGAMII KOBIET, CZYLI SZCZYPTA BOLESNEGO BLACKPILLU

Gdy chodziłem jeszcze do liceum, gdybyście mnie wtedy spytali "Hej, Rales, które dziewczyny w szkole są twoim zdaniem atrakcyjne?"
W chwilę wyrecytowałbym kilkanaście nazwisk, a po dłuższym zastanowieniu pewnie doszedłbym do kilkudziesięciu.

Kilka razy jednak, gdy słyszałem jak np. dziewczyny z mojej klasy rozmawiały o tym którzy faceci w szkole są przystojni, to prawie zawsze albo wszystkie mówiły, że "żaden" albo jednogłośnie wskazywały wyłącznie na największego szkolnego żigolaka-casanovę.

Zadawałem sobie pytanie "Serio w szkole, gdzie jest 600 uczniów w tym 300 facetów nie ma żadnego przystojniaka?"

Otóż nie.
To jedynie wskazuje na to jak bardzo hipergamiczne są k0biety.
Przeciętnemu facetowi podoba się wiele kobiet i przeciętną kobietą będzie jak najbardziej zainteresowany. Natomiast kontaktem z sexbombą 10/10 będzie po prostu onieśmielony.
Przeciętna kobieta z kolei nie jest zainteresowana przeciętnie atrakcyjnym mężczyzną. Co więcej jest przekonana, że chad 10/10 jej się po prostu należy!

Pamiętam, gdy raz na imprezie w 3 klasie liceum, na ogródku działkowym taka szara myszka 4-5/10 (będąc już lekko podchmieloną) powiedziała jak najbardziej na serio dwóm koleżankom (na tyle głośno, że to słyszałem), że zastanawia się, czy nie napisać do szkolnego chada, bo może coś z tego będzie

Rozumiecie? Brzydkoprzeciętna laska, szara myszka, damski przegryw, która uniknęła gnębienia w podbazie tylko dlatego, że nie urodziła się chłopakiem jest przekonana o tym, że jedyne co ją dzieli od monogamicznego związku z największym ciachem w okolicy jest to, że się do niego nie odzywa?

Wyobraźcie sobie analogiczną sytuację - przegryw Maciek z trzeciej ławki (cichy, niewysoki, chudy, o niskiej sprawności fizycznej) mówi kumplom, że napisze do największej sztuki w szkole bo może coś z tego wyjdzie.
Przecież wszyscy by ryknęli śmiechem. Natomiast po pomyśle szarej myszki o wyrwaniu Chada nikt nawet nie zareagował.

#blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow
rales - TROCHĘ O HIPERGAMII KOBIET, CZYLI SZCZYPTA BOLESNEGO BLACKPILLU

Gdy chodzi...

źródło: comment_1621839904gyKbJmRhR6Tqqw2333kyOz.jpg

Pobierz
  • 63
  • 91
@rales życia nie znasz. Przeciętny, a nawet brzydki facet też może być z ładną dziewczyną. Wystarczy nie być #!$%@? i mieć jakieś zalety, a nie tylko narzekanie na "p0lki".

A największy ból dupy o takie związki mają też faceci. Ile to razy na imprezach słyszałem o jednym koledze (wtedy studencie medycyny), który był z dziewczyną tak ładną że aż wstydziłem się przy niej odzywać, że "pewnie jest bogaty" (nie był), "co ona
@Wroona11: @rales jestem rocznik 1987 i tam brzydule nie miały szans na chada, jak ktoś był z grubiara to się mówiło że rucha wszystko, nie ważne że potwór ważne że otwór, tacy byli wyśmiani, a teraz Chad (a raczej ruchacz normik) po cichu wyrucha grubaskę i nawet kolegom nie wspomni, chyba że coś w rodzaju że znalazł łatwa na raz bo innej nie było pod ręką. Grube dziewczyny były same, a