Wpis z mikrobloga

Kto to wymyślił, dr Mengele? naturalny poród jest niemożliwy, oddychanie to walka życie, zapalenie mózgu, alergie, wypadanie oczu, niewydolność serca, wady kręgosłupa.. i taki pakiet u tych z rodowodemXD czystej krwi, geny zmieszane z dwóch odległych patoźródełXD No ale hajs z hodowli się zgadza, związek kynologiczny nie widzi problemu, patusy kupują na potęgę.

Ale on ma taki sweetaśny pyszczek, mame kup, będzie na insta, jest na olx za 500zł
@krizis: No właśnie nie możesz tego zrozumieć, bo takie psy ci się po prostu nie podobają ¯\(ツ)/¯ Mam nadzieję, że pomogłem. To tak samo wśród kociarzy są ludzie którzy uwielbiają plaskomorde persy z wyłupiastymi oczami, a inni nie są w stanie pojąć jak mogą się komuś takie podobać.

Oczywiście, te psy są mocno obciążone wadami rasy, ale bądź konsekwentny i spójrz tez na inne rasy psów. Takie rasowe owczarki
@Tryggvason: no tak xD
ale są jakieś ogólnie pojęte kryteria tego, co jest "ładne". Ładne są kwiaty, mimo, że jest kilka odmian, które wyglądają jak gówno. Mimo tego, jest z 5% osób, którym te gówniane odmiany się podobają. I tych kilku osób nie rozumiem. I z psami jest podobnie
i w pierwszym poscie napisałem, że pomijam genetykę, bo prawie każdy pies "rasowy" ma jakieś problemy zdrowotne w pakiecie