Wpis z mikrobloga

@terr0r_dr0ne: raz na jakis czas mozna sobie w wota pograc. Ja ostatnio zrobilem sobie Maraton aby wbic AE Phase i grajac po max 15 gierek dziennie az tak bardzo sie nie #!$%@?, a nawet czerpalem cos satysfakcji z wynikow. Jedyne co mi sie nie podoba, ze ta gra jest tak malo consistent, ze nawet tacy streamerzy jak SKILL4LTU nie wytrzymuja psychicznie, bo RNG ich #!$%@? jak złoto jakiegos dnia
@HuLLaJNoGa właśnie o to chodzi, że bez względu na to ile bitew zagram ostatnio nie da się wygrać. Wcześniej bywało, że w danym tygodniu ciągle na plus, potem trochę na minus, ale finalnie udawało się zrobić ogólnego WR ok. 54%. Teraz od miesiąca 48%-49% to maks. Zwykle są dni po 30%. Jeszcze żebym lamił. Ale zwykle nie dość, że spłacam swoje hp, to jeszcze coś ponad to nastrzelam i guzik.
@mg244: jest dobrze tylko na twoim miejscu nie pchał bym się w wysokie tiery bardziej tylko został na jakimś niskiego poziomu lolku na którym masz dobre wn8 I uczył się podstawowych zagrań oraz reakcji przeciwników (małp) na daną sytuację. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wbrew pozorom poziom za równo na wysokich jak i niskich tierach nie różni się jakoś bardzo więc to co ogarniesz dobrze na niskim tierze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Potezny_Mazur: jestem dopiero na VIII tierze, ale faktycznie patrząc na wykres to ewidetnie poleciał mi w dół jak zacząłem ogrywać VII i VIII. Aktualnie najlepiej gra mi się tigerem i którego wiele osób hejtuje, a mi jakoś przypadl do gustu. Oczywiście gram praktycznie bez golda, konta premium, nie mam żadnego czołgu premium poza gównianym toldim, jestem typowym graczem biedakiem który gra drzewkowymi bez ficzerow bajerow. Nie zamierzam po prostu płacić prawdziwym
@mg244: jeśli chodzi o wydawanie kasy to ja jakoś też nie szaleję w porównaniu do innich ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio sobie kupiłem pz s35 bo grałem nim kiedyś na rekrucie. Na zniżce za 500 golda a gdy chcę sobie pograć na luzie to jest to spoko maszyna. A z drzewkowych to zobacz m2 light. Gdy nim grałem potrafił on wymiatać oraz uczyć no i tani w