Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 12 latach z #rozowypasek odkrylem ze jest z bogatego domu.

To znaczy zawsze wiedzialem, że im nie brakuje. Ładny domek na wsi, teściu prowadzi firemkę.

Az do wczoraj gdy teściowa poprosila mnie bym zrobił jej przelew....
Suma jaką zobaczyłem na koncie byla oszalamiająca. Ok. 2mln zł.

Ja #!$%@?. Szok. A to podobno nie wszystko.

Tesciowie to ludzie skromni. Nie ma u nich przejawow bogactwa. Tesciowa jezdzi Corsą z 2009, teść busem do roboty i XC 60 z 2012 ktore tanio kupił i doinwestował. Wczasy z przyczepą tylko w granicach PL.

W domu skromność - meble raczej z tych tanich. Żadnych skór, złota, w ogóle brak kosztowności czy bizuterii. Teściu nawet zegarka nie nosi.

Szok. Dziwnie się z tym czuje. Chyba podpiszę intercyzę. Żeby potem nie było, że ja coś tego.

Ciekawe o czym jeszcze nie wiem....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60aabf484fdc3a000b6c3134
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: niby duzo, niby nie, to sa cztery 3 pokojowe mieszkania w warszawie. W wielkiej plycie :) Wystarczy ze mieli np. sporo ziemi ktora odziedziczyli i sprzedali pod nieruchomosci. Albo odkladali po 10k/mc przez ~16 lat, jak dobrze prosperowali, nie mieli kredytow na glowie i nie zyli ponad stan jak najbardziej do odlozenia. Powyzej pewnego pulapu kasy w kiermanie i wieku, jak masz rowno pod kopula nie masz potrzeby nikomu niczego
@mackarr: Mnie to nie dziwi. Widocznie to są ludzie, którzy nie interesują się finansami, inwestycjami itp. Żyją relatywnie skromnie, bo nie mają dużych potrzeb i nie zależy im na tym, żeby się pokazać. Nie ogarniają, że to nie jest zbyt rozsądnie mieć tyle kasy na koncie.
Wczasy w Polsce sa wbrew pozorom cholernie drogie.
Jezeli ktoś jeździ długo starym samochodem, to swiadczy tylko o tym, ze to jest dobry samochód.

Tak sobie właśnie pomyślałem czy OPOwi sie zera nie poplątały i tam nie było 200tys :)