Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trafiłem na nieuczciwego pracodawcę. Generalnie miałem być magazynierem, a okazało się, ze mam być magazynierem/kierowcą/sprzątaczką. Bezpłatne nadgodziny i ciągłe telefony z nękaniem o przyjście do pracy. Zbuntowałem się i nie godziłem się na to. Mój szef wręczył mi wypowiedzenie dyscyplinarne.

Co robić w takiej sytuacji? Pracowałem tam 2 miesiące i od pierwszego dnia pracy umowa na rok czasu. Czy mój przyszły pracodawca może dotrzeć do tego, że #!$%@? mnie dyscyplinarnie? Nie chce mi się chodzić po sądach.. Z góry dziękuję za pomoc.

#dyscyplinarka #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60aa71164fdc3a000b6c305f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli nie miałeś w obowiązkach bycia kierowcą i sprzątaczką to sąd ci spokojnie to naprostuje. Ewentualnie postrasz typa, że jak nie poprawi świadectwa to zgłosisz go za mobbing tymi telefonami.

A jak naprawdę ci się nie chce to olej to. Przecież nie musisz pokazywać nikomu świadectwa z dwumiesięcznej pracy. Zawsze je możesz pokazać później w kadrach jak będziesz chciał to zaliczyć do urlopowego stażu pracy.

Pamiętaj też, żeby wezwać go