Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 45
235 188 + 104 + 5 + 101 + 3 + 25 + 3 + 3 + 72 + 11 = 235 515

Max square: 26x26
Max cluster: 927 (+70)
Total tiles: 2046 (+55)

Ustawka, dwie weekendowe wyprawy po kwadraty oraz pomniejsze jazdy w ciągu tygodnia.

W sobotę zdążyłem przed deszczem zaliczyć brakujące kwadraty pod Tykocinem. Ujebów nie było zbyt dużo. Z ciekawszych rzeczy widziałem kasztel w Kiermusach i zrobiłem obowiązkową fotkę #rzepiarz

Na dziś prognozy były nieciekawe, ale zaryzykowałem. Najpierw pociąg do Strabli i masaż na okolicznych asfaltach. Przejazd przez Plutycze, a następnie kierowałem się przez pola i lasy do Denisek. Jak się okazało wyznaczyłem trasę przez bród, więc zacząłem przebijać się przez pobliską łąkę gdzie zatrzymał mnie rów melioracyjny. Z braku innej drogi trzeba go było przeskoczyć. Podczas przerzucania rowera zgubiłem gdzieś lusterko. Niczego się nie nauczyłem po niedawnym wpisie @Vel_Makarena xD
Następnie przejazd przez jakieś 45 km ujebów, m.in. przez Ośrodek Edukacji Leśnej "Cyraneczka". Dawno takich piachów nie miałem.
W domu okazało się, że pominąłem dwa kwadraty i nie będzie 27x27, ech...

#rowerowyrownik #kwadraty #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz MoroMoro - 235 188 + 104 + 5 + 101 + 3 + 25 + 3 + 3 + 72 + 11 = 235 515

Max square: ...
źródło: comment_1621780136XziJUtM51wjDagPqZMIy8r.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MoroMoro:

Podczas przerzucania rowera zgubiłem gdzieś lusterko. Niczego się nie nauczyłem po niedawnym wpisie @Vel_Makarena xD


Daj spokój... Kilka dni później pojechałem w miejsce gdzie lusterko mogło mi odpaść. Lusterka nie znalazłem, a w miejscu poszukiwań złapałem kapcia.
Pogodziłem się ze stratą lusterka. Z zakupem kolejnego się jeszcze wytrzymam.

W czym planujesz trasy? Warto skorzystać z rozszerzenia od statshunters na chrome/opera.
Działa na darmowej wersji Komoot, Brouter.de, Ride with GPS, w
@Vel_Makarena: Planuję na Stravie, korzystam z wtyczki Statshunters ale na tym pierwszym screenie było takie błoto, że chciałem jak najszybciej ukrócić męki i zbyt szybko zawróciłem. A w sytuacji z drugiego screena zaryzykowałem, trzeba było pewnie jeszcze bliżej prawej krawędzi drogi przejechać.