Wpis z mikrobloga

Mircy co jest nie tak, na obrzeżach wyspy atakuje mnie czerwony duch i na hita mnie ma, a a ja mu ledwo jakieś obrażenia zadaje. Wcześniej go nie było, ale czerwony szkielet na schodach się pojawił. Przeszedłem resztę 1szych poziomów i 1-2, a tu się zatrzymałem i nie wiem co robić. Czy coś po drodze #!$%@?łem? xdd Normalnie gram offline, czy to na wpływ na coś, bo teraz weekend przez neta za free jest. Jak coś to mam wprawę, bo resztę soulsów i bb przeszedłem, a te bossy początkowe to za pierwszym wszystkie pokonałem, a ten na hita mnie ma i drugi cwel fikołki robi i tylko pogarsza sytuacje xdd
#demonssouls
npower - Mircy co jest nie tak, na obrzeżach wyspy atakuje mnie czerwony duch i na hi...

źródło: comment_1621779702Rfj2qRmv0KbpwfH0uS83xi.jpg

Pobierz
  • 4
@npower: Wbiłeś pure black tendencję świata. Ma to to do siebie, że będzie trudniej - w tym właśnie będą pojawiać się dodatkowi, trudniejsi przeciwnicy. Ten NPC to Satsuki, w pure white tendencji zleca Ci znalezienie magicznego miecza makoto
@nv-: Udało mi się przejść, pojawił się znak przywołania i wezwałem jakiegoś opa, jak burza po całej mapce przeleciał xd To black tendency to jest w grze online i offline, czy tylko online?
@npower: Czy grasz online, czy offline - nie ma znaczenia. Każda śmierć w cielesnej formie powoduje, że zbliżasz się ku czarnej tendencji w danym świecie. W formie duszy możesz ginąć ile chcesz bez wpływu na stan świata.
Dlatego ludzie najczęściej po zabiciu bossa teleportują się do nexusa by tam popełnić samobójstwo. Samobójstwa w nexusie nie mają wpływu na tendencje.

Generalnie warto poczytać i zrozumieć ten mechanizm - każda tendencja ma swoje