Wpis z mikrobloga

Niedzielny bonusowy #codziennypunisher - kolekcjonerskie podsumowanie tygodnia

Zeszyt nr 45 (1991) Mocna fabuła, z uwagi na podjętą tematykę raczej dziś nie miałby prawa się ukazać; 50 (także 1991) bardzo cieszy, to była jedna z moich ulubionych historii, wydanych przez TM Semic. "Means and Ends" jeszcze nie czytałem, więc trudno się wypowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komiksy #komiks
Pobierz Mortadelajestkluczem - Niedzielny bonusowy #codziennypunisher - kolekcjonerskie podsu...
źródło: comment_1621772282xx7u9BQEEfqoe4GUlShIMH.jpg
  • 10
@Mortadelajestkluczem: well na np. 4chanie jest tzw storytime - ktoś postuje strony komiksu (na ogół skany, czasem zdjęcia) anony czytają. Sporadycznie robią to nawet autorzy. Po zapoznaniu się zdarza się również że jakiś anon komiks kupuje - sam tak zainwestowałem w bodaj planetary jak wyszło na polskim rynku. A że komiksy z 93 są praktycznie nie do dostania, bo nie ma przedruków* (nie licząc aukcji na allegro) - nie sądzę by
A widzisz, ze 3 dni temu zastanawiałem się, czy jak nie dojadę do 400 wrzutu, nie machnąć w formie "odcinkowej" (powiedzmy 3-4 plansze dziennie) jakiegoś zeszytu semicowego, ale finalnie doszedłem do wniosku, że nikogo to nie zainteresuje :)

Wznowienia są, ale w wersji oryginalnej, w ramach serii "Epic Collection"

A ten "taksówkarski", jak patrzę jest na allegro za 20 zyla, tylko jedna z tych aukcji ma takie zdjęcie, że bałbym się kupić