Wpis z mikrobloga

Takie małe podsumowanko dzisiejszej eurowizji:
-> Tylko 50 punktów dla San Marino i 22 miejsce ?! Yyyy... Mózg wybuchł. Niestety, już żaden artysta międzynarodowy nie zainteresuje się Eurowizją [teraz się nie dziwię, że Nelly Furtado nie chciała i nie chce reprezentować Portugalii na Eurowizji]. Biedna Senhit - okej, na wygraną może nie miała szans, ale bez przesady że piosenka jest taka zła. TOP 15 należało się jak psu buda.

-> Włochy występowo wygrały słusznie. Natomiast prawdopodobne wciąganie kreski w finale eurowizji jak się jest finalistą to yyyy... no comments. Teraz anty-fani Eurowizji oprócz tego, że będą mówili że to kicz, to jeszcze wybierają bardzo "ciekawe" osoby.

->Mołdawia w I połówce? Portugalia która śpiewa o nazwijmy to "czerwonych latarniach" 7ma u jurorów? WTF?!

-> jedynie z czego jestem zadowolony: utarto nosa Malcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#eurowizja
  • 6
  • Odpowiedz
@hit_malinowy: Portugalia miała ciekawy staging plus całkiem dobrze śpiewali, więc nic dziwnego.
Co do San Marino to niestety, ale gwiazdy światowego formatu nigdy nie wybijają się na eurowizji choćby Bonny Tyler albo tegoroczne Hooverphonic
  • Odpowiedz
@hit_malinowy: Flo rida to taki właśnie grajek do wynajęcia. Jak mu dużo zapłacisz, to na Twoim weselu też zagra i nagra duet z Zenkiem. Przynajmniej innym krajom nie przyjdzie do głowy, żeby ładować tyle kasy w znane gwiazdy, bo to nic nie daje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@hit_malinowy: A moim zdaniem dobrze że San Marino było nisko. Ja chcę na Eurowizji oglądać europejskie gwiazdy, jakieś nowe i ciekawe twarze, a nie znanych raperów z Ameryki którzy śpiewają obleśne piosenki.
  • Odpowiedz
@CudMalina: tutaj się z Tobą zgodzę. Lecz z drugiej strony wielu się zastanawia czemu żaden zwycięzca nie robi kariery międzynarodowej (ba, nawet w Europie często nie robią kariery) i traktuje się Eurowizję jako "zaścianek".
  • Odpowiedz