Wpis z mikrobloga

#poznan czy wy jesteście k---a normalnie w tym Poznaniu? Przyjechałem do rodziny na weekend i 30 minut jeździłem żeby znaleźć parking na Wildzie. Jeszcze całkowicie przeorana organizacja ruchu której nawet google jeszcze nie ogarnia (°°
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marczeslaw No widzisz, dowiedziałeś się czegoś nowego. Poza tym sporo kamienic się teraz remontuje. Porównaj sobie ulicę Jackowskiego na Street View oraz aktualnie i powiedz, która wersja jest ładniejsza.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan Doczytaj mój post. Zmotoryzowani to nie wszyscy obywatele. Trzeba wziąć pod uwagę pieszych, transport publiczny, rowerzystów, kobiety, inwalidów itp. Kto powiedział, że tylko zmotoryzowanym ma być wygodnie?
  • Odpowiedz
@Marczeslaw: Ciesz sie ze 30. W takim Wiedniu, ktore jest stawiany czesto jako wzor czasami nie mozesz wcale zaparkowac jak nie jestes mieszkancem. A jak juz Ci sie uda to mozesz tylko na okreslony czas, oczywiscie platne wszystko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marczeslaw: aż mi się przypomniało jak mieszkałem w Rotterdamie i dłużej szukałem parkingu niż dojeżdżałem do pracy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz