Wpis z mikrobloga

Jaki zestaw ciuchów na motocykl naked 600 polecicie dla 177 cm 115 kg z kolarskim udem?
Teraz mam tylko kurtkę adrenaline 2xl i chciałem dokupić spodnie soldier do zestawu ale o ile w rozmiarze obwody pasują to kolano mam na łydce a ruch w kroku ograniczony tak, że nie wiem czy wejdę na moto czy kucne.
Do tego jakieś buty by się przydały, które nie zrujnują budżetu.
Nie chciałbym chyba się pakować w kombi.
Od czerwca startuje z dieta i treningami, więc może poczekać na przymiarki za 15 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle
m0rdeczka - Jaki zestaw ciuchów na motocykl naked 600 polecicie dla 177 cm 115 kg z k...

źródło: comment_1621661767fWI2l89UCScLcs9dfXkFnu.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m0rdeczka: Ja kupiłem shima bandit, do tego jeansy motocyklowe, buciki REV’IT! G-FORCE i śmigam ;)
Rękawiczki shimy za pare stówek, ale niestety farbują ręce :/
  • Odpowiedz
@JesMan: rękawiczki w sumie kupiłem za 100 jakieś proanti i jestem zadowolony od 5kkm już.
Z butami boję się o rozmiar bo mam jakieś 42 ale podbicie wysokie i ciężko mi wsadzić więc będą musiały być za długie trochę...
Bo i najgorzej spodnie, bo uda mam jak balerony
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: co do butów odpuść sobie buty sportowe w kwocie do 800 zł, żadne z nich nie wejdą Ci na stopę albo ich nie zapniesz przerabiałem ten temat. Pomyśl o trampkach albo np Shima Exo Vented, to jedne z niewielu butów które dobrze leżały na moich małych i wysokich na podbiciu stopach. Dżinsy motocyklowe też Ci się uda dostać ale nie próbuj nawet Fit fasonu. U mnie padł wybór na
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: rst jest dla wiekszych co do butów to jedynie alpine star 6 wchodzą jako tako na łydkę
Shimy rebelhorna nie polecam, to ciuchy dla szkieletów
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: ja jestem dużo większy od Ciebie (ale już pracuje nad sobą od grudnia :D) i udało mi się skompletować całość o dziwo. Spodnie wziąłem Ozone Star 2 (maja spore rozmiary i krój tez całkiem pasujący do mnie) i koszule podszyta kevlarem od Skull Riderz. Ochraniacze w obu polecam wymienić na coś lepszego, np D3O Ghost. Ogromna różnica w komforcie. Buty od revita, nowy model na ten rok, białe sneakersy,
  • Odpowiedz