Wpis z mikrobloga

Materializm jak #!$%@?... Piniondze tylko, piniondze. Aż się rzygać chce. Może Iza wcale nie miała na myśli obniżenia kwoty tylko dodania ciast ekstra żeby madka nie musiała kupować?
  • Odpowiedz
@Hubby: Nie widziałem i nie smakowałem rzeczonych ciast ale, cytując, "...twoje ciasta to kiepski prezent...", wnioskuję iż owa Iza ciastkarzem nie jest i nikt jej ciast/ciastek jeść nie chce. A wiadomo iż w trakcie komunii "postaw się a zastaw się" - ciasta i torty muszą być pierwszej jakości.
  • Odpowiedz
@Hubby: autorka uznała je za kiepskie, zatem możemy w dyskusji stwierdzić że takie są. I teraz co, ma na siłę wystawić #!$%@? ciasta gościom? Ma zostawić i #!$%@? na siłę sama czy #!$%@?ć do śmieci?

A może każdy niech przyniesie dwa ciasta żeby jeszcze więcej było do #!$%@? po imprezie. Gotówka to uniwersalny prezent i zwykle najlepszy, bo osoby które obdarowują zwykle #!$%@? wiedzą co się danej osobie podoba oraz czy
  • Odpowiedz
  • 170
Czytaj ze zrozumieniem, Ciasta Izy to taki raczej kiepski poziom ciastkarstwa. Nawet jak ma to być dodatek do "piniondz".


@Wiskoler_double Nadinterpretujesz. To że jej ciasto to kiepski prezent, to nie znaczy że są kiepskie.

Ze zdania ta informacja nie wynika. Analogicznie pierogi mojej babci to kiepska amunicja do katapulty i wolałbym kamienie. Choć te pierogi świetnie smakują.
  • Odpowiedz
A co na to wszystko Zuzia? Faktycznie powiedziała "nie chcę tego suprer zajebistego ciasta, tylko pieniądze", czy to Martunia woli pieniądze, bo za ciasto nie kupi nowego telewizora?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotre94: jak ja jestem wdzięczny życiu że nie mam takich zjebów w rodzinie, a wierzę że chodzi takich mnóstwo po Polsce
  • Odpowiedz
@piotre94: Kurde, a ja się cieszyłam jak porąbana jak ciocia przyniosła dwa giga ciasta na moje wesele. Dalej czasem sobie otworzę zdjęcie i je wspominam.
  • Odpowiedz