Wpis z mikrobloga

@mchmjszk: System wspomagania tez mam i w sumie się przydaje:) średnie spalanie jakieś 4.2l wiec przyzwoicie, na trasie zapinasz 6 bieg to wącha paliwo. Przejechane mam troszkę ponad 9k (kupiłem po lekkim szlifie z Francji). Żadnych usterek, nic kompletnie się nie dzieje. Czy kupiłbym 2 raz? Hm z racji ze częściowo mieszkam w Warszawie i często zjeżdżam do domu fajnie byłoby mieć w tej cenie dwa moto ;d ale jak
  • Odpowiedz
@mchmjszk: No i jak to V-ka ogólnie motocykl jest wąski, wiec w każdym korku się zmieścisz :d a i kanapa - okropna, 1h jazdy i boli dupa wiec swoją musiałem obić gąbka i skóra bo nie da się jeździć :d
  • Odpowiedz
  • 0
@KaarasKar: Ale abs jest? Będę się przesiadał z 300 wiec do wąskiego motocykla jestem przyzwyczajony. A ze mam taka opcje w precbazie to pomyślałem o leasingu, ale jak 2016 niczym się nie różni to chyba lepiej wyjdzie poszukać używki

Trójmiasto niestety, ale dzięki za propozycje!
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Tak ABS tez jest, oraz easy start (naciskasz przycisk rozrusznika i od razu startuje a nie musisz trzymać itd). No jest może wygodniejsza ale to jest tylko do wersji X i sama kanapa kosztuje 950zl a wytapicerowalem za polowe kwoty właśnie na wzór tej z X :) ostatnio byłem w trasie na 3h i zszedłem tylko jak byłem tankować moto :)
  • Odpowiedz
  • 0
@KaarasKar: Czyli poza kanapą i słabymi hamulcami bez wad?
Bo drgania po przesiadce z singla na bank będą mniejsze ;D

Oglądałem jakieś filmiki na yt z wydechem Scorpions i nawet tam brzmiała super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Widać.. że jest wykonany lepiej niż MT-07 :)
Do tego brzmi lepiej, wygląda lepiej.

@KaarasKar: Już bez przesady z tym mocnym hamowaniem silnikiem. Sam mam SV'ke poprzedniej generacji niż ta o którą pyta autor, de facto silnik jest taki sam, i hamowanie silnikiem nie jest w żaden sposób irytujące/przeszkadzające.
  • Odpowiedz
mocnego hamowania silnikiem oraz średnie hamulce


@KaarasKar: Mówisz że sv mocno hamuje silnikiem.
A do jakiego motocykla go porównujesz?
Bo moim zdaniem hamowanie silnikiem jest takie samo jak w innych motocyklach tej pojemności. A nawet jest słabsze niż w singlach o tej samej pojemności.
Średnie hamulce..... Albo jeździsz wyczynowo na torze albo ciągle awaryjnie hamujesz ze 150km/h.
Fakt nie sa to hamulce z GSXR ale do nie torowej jazdy się
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Porównuje np do yamahy fz6n, na pewno SV mocniej hamuje silnikiem. Hamulce yamahy tez w odczuciu radziły sobie lepiej. Do codziennej jazdy jak najbardziej wystarczy, nie twierdze ze nie ale po prostu mam wrażenie ze może być lepiej. Czytając opinie tez na forach większość uważa tak samo :)
  • Odpowiedz
Czytając opinie tez na forach większość uważa tak samo :)


@KaarasKar: Większość użytkowników na forach, gdy maszyny są świeże jak np. SV nie ma pojęcia o czym pisze gdyż często są to ich pierwsze maszyny lub przesiedli się ze znacznie słabszych.
Na tych forach można np. przeczytać takie bzdury że sv na 2 biegu z gazu idzie na koło.
Ostatnio jeździłem r6 (ten sam silnik co w FZ6N tylko mocniejszy)
  • Odpowiedz