Wpis z mikrobloga

Cześć. Zapraszam do obejrzenia 3 części filmu o niezrealizowanych inwestycjach drogowych w Polsce. W filmie omawiam miejsca w Lublinie, Szczecinie, Bytomiu, Mysłowicach, Cieszynie, Warszawie oraz dwa inne. Wołam zainteresowane osoby tym tematem - @Stitch @BobMarlej @dzbanerski, @Intelekt, @Plutonium, @Fasol88, @size, @kozackiBOHUN, @jarezz, @Maciejos00, @rajkru, @PepeXD
@size, @niktastoi, @Grubyp_q @Kociamber, @Itun, @Fasol88, @daox, @jarezz, @soadfan, @Gorzki_stulejarz, @Dorciqch, @AnonimowyWykopowicz, @Montago, @p98, @Maciejos00, @PepeXD, @Flidd, @valencianista, @Intelekt, @arcypatelniagrozy @jgruszka93 #warszawa #lublin #bytom #szczecin #myslowice #cieszyn

https://www.wykop.pl/link/6116773/niezrealizowane-inwestycje-drogowe-w-polsce-czesc-3/
  • 11
Jeśli kogoś ominąłem w liście albo ktoś jest za dużo to proszę mi napisać. Nie wiem czemu ale nie mam dostępu do starej listy (archiwum) gdzie Was wołałem. Nie wiem czy każdy tak ma czy tylko ja ?
@arcypatelniagrozy: Nie widziałem tego komentarza. Dopiero teraz widzę jak zacytowałeś. Żeby dobrze Ci odpowiedzieć musiał bym wykład cały napisać. Ale tak 1 zdaniem to - I to i to. Niektóre znaki bym wywalił w ogóle bo nic nie dają. Inne bym zmniejszył. Ale też bym dodał bo niektórych brakuje. Np na eSkach jest za mało przed zjazdami. Za dużo jest znaków D-1 czyli droga z pierwszeństwem które stoją przed każdym nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rusonaldo: nie ma za co przepraszać, zwykle przejęzyczenie. Warto po zamontowaniu jeszcze raz sobie puścić całość, żeby takie rzeczy wychwycić. A tak poza tym, to jak zawsze świetna robota!