Wpis z mikrobloga

N. 26 Warszawa/cały świat

Zgłoszenie 28097d6d987e625b z dnia 2021-05-20 23:13:22

Imię: N.
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa/cały świat

Kim jestem?
Długo myślałem nad tym pytaniem i stwierdziłem, że ciężko określić się jaką jest się osobą tak obiektywnie. Wydaje mi się, że jestem zwyczajnym facetem, który stara się odnaleźć w dorosłości. Są dni w których potrzebuję rozmowy, oraz takie, w których chcę spędzić czas sam ze sobą. Wydaje mi się, że jestem osobą dobroduszną, współczującą, ale i szukającą dobra w innych niezależnie od osoby. Z drugiej strony często uciekam od odpowiedzialności, problemów, rozciągam je w czasie i często boję się spojrzeć im w oczy, nad czym codziennie pracuję. Światopoglądowo bliżej mi lewicowym poglądom, choć w sprawach gospodarki jestem bardziej podzielony. Dużo więcej we mnie introwertyzmu, ale potrafię się odnaleźć w większej grupie. Wbrew większości często wyznaję zasadę "wśród ludzi, ale nie z ludźmi" - tj. miło spędzam czas otaczając się nieznajomymi, ale powoli dopuszczam do siebie inne osoby. Jednak jak ktoś się wkradnie w objęcia mojej sympatii to go już nie wypuszczę ;)

Wygląd
Około 180 wzrostu, normalna waga z lekkim brzuszkiem w sezonie zimowym i mniejszym w sezonie letnim. Blond włosy, średnio-krótkie, ale trochę dłuższe niż o większości facetów. Niebiesko-wyblakłe oczy, często nieco podkrążone. Bardziej wschodnia uroda niż ta zachodnia.

Zainteresowania
Lubię pisać. Jestem osobą, która w szafie pod biurkiem trzyma stos zeszytów, a jednym z lepszych wieczorów jest ten z długopisem notując - informacje z książek, pomysły na siebie, notatki z danego dnia, przemyślenia, nowe słówka w języki którym się uczę, czy notatki techniczne. Często też piszę notatki w moim evernote, więc dużo zależy co akurat chcę przekazać i jakie jest dla mnie. Może to zabrzmi patetycznie, ale towarzyszy mi przy tym muzyka, która jest dużą częścią mnie - poprzez tą klasyczną, aż po metal, przebijając się oczywiście przez ofi hip hop radio - beats to relax/study to. Zostałem wychowany w myśl tego, że muszę wypracować to co dostaję od świata, dlatego nieustannie się uczę, staram się rozwijać w wielu dziedzinach. Nie ukrywam jednak, że wiele ze mnie z myśliciela i mimo, że tytuł magistra inżyniera już za mną to mam dwie lewe ręce do napraw czy prac technicznych. Po prostu nie wychodzi ;).. Wypełnia mnie też sport - bieganie, gra w tenisa czy joga. Niestety nie mogę się pochwalić wyszukanymi zainteresowaniami Wieczór z książkę czy piórem jest dla mnie wystarczająco satysfakcjonujący.

Czego oczekuję?
Poznania. Coś co wydaje się kluczem do budowania naturalnej relacji, w której zanim pomyśli się o sobie to starasz się pomyśleć o kimś innym. Wydaje mi się, że z kimś podobnym, mimo ciężkiego charakteru jestem w stanie ramię w ramię iść do przodu, uzupełniać się i cieszyć się każdym dniem reszty życia. Chciałbym aby druga osoba też to poczuła.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nie ma idealnego scenariusza. Są dni lepsze i gorsze, ale każdy jest tym idealnym wiedząc że ma się oparcie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub i dzieci - może w przyszłości.
Sam piję okazyjnie, nie mam innych uzależnień, akceptuję alkohol i papierosy.

Z jednej strony być może nie zachęciłem, ale starałem się być szczery - nie ma sensu opisywać się w superlatywach, skoro tak nie jest. Jednocześnie chciałbym zapewnić, że nie jestem taki nudny, memeski też lubię przeglądać ;).
Co więcej, aktualnie przebywam w Warszawie ale zaznaczyłem "cały swiat" gdyż na poważnie rozważam emigrację i byłoby miło mieć kogoś u boku.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa/calyswiat #mirekszukamirabelki
  • 1