Wpis z mikrobloga

Będę kupować w niedługim czasie całe AGD do mieszkania, najprawdopodobniej z RTV EURO AGD. Czy wykupić dodatkową ochronę do sprzętów? Czy tylko do niektórych? Jeśli tak, to doradźcie proszę w tej sprawie. Chyba, że nie wykupować dodatkowej ochrony, bo jest nic nie warta podczas uszkodzenia agd - pytam, bo nie mam w tym temacie doświadczenia. Czy przy takich zakupach mogę liczyć na jakieś rabaty / negocjacje cen / darmowy dowóz?

#agd #urzadzajzwykopem #mieszkanie #remontujzwykopem #remont #kiciochpyta
  • 13
@przemu321: z ochrona Ci nie podpowiem bo kupuje. policz czy Ci sie to oplaca w ogole. Sprzet bedzie chodzil minum te 2-3 lata a potem to juz szzecie. Ale tam jak kupujesz wszystko na raz to celuj w te promocje ze znizkamia za kazdy kolejny produkt. przy 4-5 rzeczach na raz masz jeden gratis. Ja tak kupilem: lodowke, pralke, plyte, zmywarke i suszarka byla za "darmo" mozna powiedzic. albo sprawdz kredyt
@przemu321: nigdy nie wykupuje ubezpieczeń, chociażby mi tam ten pracownik tam w sklepie chciał #!$%@?ć lagę - to sciema i oni dobrze o tym wiedza bo dostaja za Ciebie hajsik. AGD wcale sie tak nie psuje szybko - chyba ze masz #!$%@?ą instalację elektryczną w domu - na razie jeszcze u mnie wszystko żyje, nawyżej kupie nowe. A co do rabatów to ja polecam rabat ten na kilka urządzeń, tam chyba
@przemu321: Powiem tak: zanim kupisz, walnij meliskę, potem przed każdym kontaktem z tym januszeksem powtarzaj. Po moich przygodach z zakupem AGD do kuchni nie kupie tam nic, co kosztuje więcej niż 10 PLNów.
@przemu321 przy kupnie kilku sprzętów można ponegocjować cenę (zresztą zawsze można, ale tu szanse są większe). Euro ma czasem promki w stylu "trzecie urządzenie za 1 zł", tylko trzeba bardzo uważnie czytać, które modele w to wchodzą.
@terror_blade: To jest kwestia wzrostu cen AGD w ogóle, a nie promocji w tym przypadku. Wszystko drożeje, materiały wykończeniowe itd. Miałem zrobioną ofertę na oświetlenie i dostaję rano maila, że jeśli chcę w tej cenie to muszę się decydować bo producent, z którego biorę 2/3 opraw od poniedziałku "zmienia cennik". Tak jest ze wszystkim teraz, kto wykańcza mieszkanie, ten się w cyrku nie śmieje.
@przemu321 ja myślałem jedynie nad ubezpieczeniem płyty bo już miałem akcję że różowa połroczną płytę rozwaliła jak jej coś na kant poleciało. Z drugiej strony szanse że taka akcja się zdarzy niska a cena ubezpieczenia to ok 500zł czyli tak z 1/3 ceny płyty i nie wiadomo czy sklep nie robi problemów (jakie są warunki by uznali). Samemu sobie trzeba przekalkulować.