Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jaroty: przecież w UK nie można głosować przez SMS, ten krótki numer to do dzwonienia przez komórkę, to co oni ()

Eh, nie dostałam takiej reklamy wczoraj, a chciałam nawet zagłosować raz, bo babcia prosiła, ale nie mogłam znaleźć numeru, a przecież oglądać tego nie będę. Jak zwykle piach w oczy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jezu jak ja nie lubie jak osoby, które kompletnie nie intersuja sie eurowizją szukają wszedzie sensacji xd. Daleko mi do uznania, ze wystep Rafała był chociażby dobry, ale co to za argument, że TVP zrobiła kampanie na fb XD. Chyba kazdy kto interesuje sie eurowizja dluzej niz od wtorku miał jakies reklamy z tym zwiazane na fb. Ja widziałem reprezentanta UK i chyba Włochów w promowanych postach. Nie wypowiadam sie na temat
@tytek121: ale jakby był kandydat który nam wszytkim6by pasował, a TVP nie robiło by takiej reklamy to byś pytał gdzie twój abonament.. Nie popadajmy w paranoję, też uważam, że to normalne. Ból dupy można mieć o wybór kandydata, reszta obsługi medialnej eurowizji po prostu pracuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pawaello1:

nie wiem, ale wiem, że przede wszystkim było niesamowicie głupie, bo zamiast promować to zagranicą (jeżeli w ogóle) w języku obcym, to liczą na polaków z zagranicy - czyli po cichu przyznali, że ten występ to syf i tylko polacy zagłosują, bo hehe nasz xD

( ͡° ͜ʖ ͡°)