Wpis z mikrobloga

Jest w końcu film z budowy, którą już chyba spokojnie można ochrzcić "Dom w Picikłakach 3". Budowa ta stała od ponad miesiąca, bo PADAŁ DESZCZ, a następnie profesjonaliści #piwnykrzchu i #majstry wlali beton w wykopy, tak ja je zostawiła koparka, bez szalunków. Mimo zapowiedzi, nie ma z tego vlogów, tylko jakieś szczątkowe timelapsy, nie widać wiązania zbrojeń, nie widać niczego. Inwestorowi współczuję, bo nie dość, że zapłacił za dużo więcej betonu, to musiał sam dygać na budowie, wypompowując wodę. Wiocha to chyba łagodne określenie na tą akcję od #januszebudowlanki.
A dla tych, którzy lekkomyślnie chcieliby to skomentować pod filmem, #piwnykrzychu umieścił w materiale czarną tablicę "Zastanów się, zanim skomentujesz" :))) Dziwne, bo we wszystkich innych filmach aż skamle o komentarze ;)
#piwnykrzuchu #majstry #lukaszbudowlaniec #budowlancy #januszebudowlanki
berman - Jest w końcu film z budowy, którą już chyba spokojnie można ochrzcić "Dom w ...

źródło: comment_1621576381UNkEG9m1nihrSFxzzsHITx.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hahahah śmiech na sali, napisałem komentarz pod ich filmem "Słabo to strasznie wygląda pewnie dwóch pijaczków spod żabki by lepiej ławę ogarnęło za flaszkę. Łukaszowi do pięt nie dorastacie" i teraz nie widać mojego komentarza z karty incognito. Jak napiszę nowy komentarz to też nie ma XD Czego oni się spodziewali, że ludzie ich pochwalą? Przecież wbijając się w niszę po mitomanie to jest logiczne, że ludzie będą oczekiwać stopnia wykonania na
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: ok gościu czyli jak mi (osobie która nie zna się bardzo na budowlance) nie podoba się wykonanie poprzez finalny efekt wizualny - zasługuję na bana bo nie napisałem rozbudowanych argumentów.
Ale osoby które liżą rowa i jaja pisząc "WOW SUPER ROBOTA, JESTEŚCIE NAJLEPSI!" też nie podając argumentów dostają tylko serduszko, aby więcej komentowały to przypomina to taktykę mitomana.
Przykre jest to że Krzychy śmieją się z Łukasza, a sami
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: niby tak, ale szalowanie tylko z górna deska, mimo ze upierdliwe (sam to robilem jako amator) ma swoje plusy. Łatwiej się liczy ilość beton, łatwiej się kładzie izolacje i muruje ścianki fundamentowe, no i mniej betonu włazi. Szczególnie gdy robi się to samemu tak jak ja i dla siebie.
  • Odpowiedz
@berman: takie cos jak widac na filmie mozna zrobic (3 osoby) w max 5 dni nawet jakby caly czas padal deszcz.Tutaj trwalo to cos kolo 6 tygodni.Nic tam nie widac czy grunt pod lawa byl rozmoczony?czy w projekcie byl chudy beton pod lawa?jak bylo powiazane zbrojenie?na czym te zbrojenie bylo podparte?Widac tylko ze inwestor doplacil do betonu(moze bogaty).Dlatego trudno to oceniac ale jakbym to w ten sposob zrobil to bym
  • Odpowiedz