Wpis z mikrobloga

@mirkowyzwania chciałem Wam ponownie podziękować za kolejną edycję. Tym razem nie byłem sam.
Ja wylosowałem zestaw:
1. Wiosna to idealny moment na zbudowanie hotelu dla owadów. Zbuduj jeden i zdaj relację. Wielkość dowolna.
2. Zrób miód z mniszka lekarskiego.
3. Idź na spacer. Zabierz ze sobą album roślin lub weź telefon z aplikacją dot. roślin i aparat (ten w telefonie jest OK). Znajdź 5 różnych roślin wiosennych, zrób zdjęcia, odnajdź jak się nazywają i zrób na ten temat relację.\

Wybrałem punkt 3. Spacer odbył się dzisiaj, po Lesie Kabackim. Swoją drogą Las Kabacki zapiera dech w piersiach wiosną. Jest magiczny. Polecam każdemu na spacer. Póki co Państwo Polskie nie zamierza go zamykać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W lesie jest roślin pełno, dlatego musiałem przyjąć jakąś metodologię co do wyboru roślin. I przyjąłem najlepszą mi znaną. Wybrałem te które mi się najbardziej podobały i których w ogóle nie kojarzyłem.

Z ciekawostek mogę powiedzieć, że jedna z roślin jest używana w kuchni francuskiej. Mam nadzieję, że będziecie wiedzieć która to jest.

Jeszcze raz dzięki.

Aha i oczywiście, specjalne podziękowania dla @WOparachAbsurdu Bez niej nie byłoby możliwości żebym ruszył w dzisiejszą eskapadę. Dobrego wieczoru.

#mirkowyzwanie
Pobierz Brodal - @mirkowyzwania chciałem Wam ponownie podziękować za kolejną edycję. Tym raze...
źródło: comment_1621541095vPJDW6yvs3hefsNBPoezGf.jpg