Wpis z mikrobloga

Patrząc na ostatnie wyniki #konfederacja nie mogę się nadziwić jak duży prezent zrobiła pisowska bolszewia kolibrowemu środowisku.

Odkąd pamiętam, największą kością niezgody zawsze była sprawa #aborcja głównie z powodu niezrozumienia idei kolibrowej. Ostatnie miesiące wydawały się trudne dla środowiska ponieważ informacja ideowa musiała dotrzeć do wszystkich kuców, i co?

I efekt jest dużo lepszy. Przez aborcję w końcu na wielkie wody d***kracji wchodzi idea prawdziwie konserwatywno-liberalna gdzie wolność jest utożsamiana z odpowiedzialnością a nie z utylitarystycznym potworkiem który reprezentują błądzący liberałowie.

Myślę, że lepszego lata nie można było sobie wymarzyć. Teraz jeszcze potrzeba wysokiego wyniku #braun w wyborach i jest git.

#4konserwy #neuropa #polityka #wybory @div037 naprawdę robicie kawał tytanicznej roboty dla idei ko-librowej.

A poza tym uważam, że unia europejska powinna zostać zniszczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
qluch - Patrząc na ostatnie wyniki #konfederacja nie mogę się nadziwić jak duży preze...

źródło: comment_1621529636jbtseocIekGZlyV66UUevu.jpg

Pobierz
  • 26
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
gdzie wolność jest utożsamiana z odpowiedzialnością a nie z utylitarystycznym potworkiem który reprezentują błądzący liberałowie.

@qluch: czytaj: wolność jest wtedy, kiedy my Ci mówimy co masz robić, a nie wtedy, kiedy możesz robić co chcesz.

Also, nie podniecałbym się tak tym sondażem. To nie byłby ani pierwszy, ani drugi raz kiedy partia korwinowska jest drugą, czy tam trzecia siłą w sondażach, a w wyborach się okazuje, że są pod progiem.