Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 332
cięcie męskie - 110 zł

@fajnypierozek: Ile? To jest jakiś zwykły randomowy salon fryzjerski, czy taki z wyższej półki? No rozumiem, że pandemia i z dupy wyciągnięte rozporządzenia. Ja nawet tyle u barbera nie zostawiam
  • Odpowiedz
  • 340
@fajnypierozek wyśmiewanie pretensjonalnego podejścia szanownej Pani, raczej nikt normalny nie wysyła do salonu smsa z rozszczeniami nawet nie pokazując swoich umiejętności. I wciąż fryzjer to nie jest zawód gdzie się zarabia 12k.
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: A jak można reagować na jakąś karyne inaczej niż śmiechem? Przecież nikt normalny kogoś takiego nie zatrudni, bo na pewno będą zaraz jakieś problemy. Pomijam stawkę bo nie wiem ile zarabia fryzjerka realnie.
  • Odpowiedz
jak można reagować na jakąś karyne inaczej niż śmiechem? Przecież nikt normalny kogoś takiego nie zatrudni, bo na pewno będą zaraz jakieś problemy


@krzysiek944: Marnujesz sie nam na wypoku powinieneś pracować jako psycholog albo jasnowidz a przynajmniej profilować ludzi dla policji
  • Odpowiedz
nie bardzo wiem o co ci w ogóle chodzi


@Heady1991: Koleś wielki poważny pracodawca biznesmen posiada konto na wypoku i wysmiewa ludzi ponieważ nie spełniają jego oczekiwań.

Mam nadzieję, ze twoj pracodawca tak nie robi
  • Odpowiedz