Wpis z mikrobloga

Cześć, z rana pomyślałem o jeszcze jednej pozycji na cieplejsze dni. Podobno najbardziej miętowy i ochładzający zapach w naszym uniwersum. Natknąłem się na niego kilka razy, ale nie miałem jeszcze okazji go wąchać. Widziałem, że kilka osób o niego pytało, także mam nadzieję, że pójdzie z nim sprawnie. Kod rabatowy jest ważny do dzisiaj, także nie ma za dużo czasu, a potrzebuję 60 ml deklaracji do zamówienia.

Humięcki & Graef Eau Radieuse - 6,65 zł/ml - wolne 70 ml
https://www.parfumo.net/Perfumes/Humiecki__Graef/Eau_Radieuse

nuty: banana skin notes, tangy mandarin, Italian lemon, revitalizing peppermint leaves, rhubarb juice and a bamboo juice chord.

min. 5 ml
szkło 3 zł
paczkomat 14 zł


#rozbiorka #perfumy
huasko - Cześć, z rana pomyślałem o jeszcze jednej pozycji na cieplejsze dni. Podobno...

źródło: comment_1621494041aND4Er1yqZWMkL8dqkOUWq.jpg

Pobierz
  • 30
@Sosabowski wołam bo ta cena jest już chyba dość dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A sam zapach polecam tym którzy to czytają. Czy najbardziej miętowy w całym uniwersum to nie wiem, ale po żadnym innym jeszcze mnie skóra nie szczypała od uczucia chłodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marmite: zrobiłem przed rozbiórką szybki research i najtańszą rozbiórkę znalazłem w cenie 6,5 zł/ml 15 miesięcy temu, więc sam nie wiem czy moja nie kwalifikuje się już jako #stragan XD
a napisałem tak tylko na podstawie tego co czytałem, ale chcę się samemu przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)