Wpis z mikrobloga

Kasjusz powinien powiedzieć tak: Walka była wyrównana. Nie sądzę, żeby on był jakoś lepszy ode mnie. Poobijałem go. Dodatkowo on faulował. W normalnym boksie za takie coś by go wykluczyli, tutaj było inaczej bo to gala stricte freak fightowa. Szkoda, myślałem, że zawodowiec będzie chciał z honorem to załatwić, a nie się uciekać do jakichś sztuczek. Wiele ekspertów mówi, że to ja wygrałem. Oceniali sędziowie z mma, więc ten werdykt też jest taki średnio wiarygodny. Bardziej bym powiedział, że remis był. Żeby wyłonić prawdziwego zwycięzcę proponuje rewanż. Dobierzemy jakoś lepsze warunki żeby tym razem pokazać kto naprawdę jest lepszy. Te leszcze z federacji co mają jakiś problem do mojej walki i twierdzą, że przegrałem mogą #!$%@?ć. Zresztą chętnie ich obije w oczekiwaniu na rewanż i tyle. Na jakiś czas powinien w ogóle zawiesić ten temat. #!$%@? no wyszedłby z twarzą, pokazał, że ma #!$%@? na frajerskie gadki i tyle. A jak się będzie tak #!$%@?ł i rzucał to wiadomo, że dalej ludzie będą mówili, że na #!$%@?ę dostał i tyle. Pogrąża sie coraz bardziej i za trochę ludzie nie będą już pamiętali, że Park ledwo wygrał tylko, że wygrał a Kasjusz się zesrał i nie uznawał werdyktu.
#famemma
  • 5