Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 242
@ElFlexosteron: coś w tym jest, jeżdżę insignią z 2016 roku, a na progu przy drzwiach kierowcy już rdzę widać, ogólnie to prędzej mnie stado pędzących #!$%@?ł wyrucha w dupala niż drugi raz w życiu kupie opla za 80k. Za głupotę się płaci.
  • Odpowiedz
@ShineLow: nie wiem, ja się serio nie znam, jestem prostym użytkownikiem aut. Miałem takie auta: fiat 126p, audi80, nissax sx, lanos, octavia, audi a4, honda crv opel insignia. I z tych wymienionych najlepszy był lanos. Rocznie robię około 80k km.
  • Odpowiedz
@ShineLow: u mnie rodzina bodajże w 2003 miała nexie i na tamte czasy full opcja bo elektryka i klima. Auto na tamte czasy robiło robotę ale i tak większość januszkow wolało swoje Audi a80, golfy 2, Jetty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ShineLow: #!$%@? lanos to był tak zajebisty samochód, że szok. W 2002 roku ulewa zalała pół Lublina, a ja Sowińskiego i Racławickimi z wodą do połowy drzwi na spokojnie sobie leciałem, a auta dużo droższe zalane stały.
  • Odpowiedz
@TacoHemingway1: mocno serio, zresztą mam dość już takich dużych aut, ten opel to sport tourer w kombi. Żona sobie kupiła w tamtym roku małego Forda Ka II z 2017 r. do miasta, a ja chyba wezmę jakiegoś nowego golfa. Mamy jedną córkę, psa pochowałem, większy wóz mi nie potrzebny. A nowe golfy bardzo mi się podobają.
  • Odpowiedz
@TacoHemingway1: Nie zgodzę się z tym, że czym nowsza Insignia tym bardziej odstaje. Model B posiadał reflektory matrycowe (wersja po liftingu już nawet pikselowe) czy napęd 4x4 typu Twinster (rozwiązanie znane chociażby z Focusa RS). Wykonaniem też wg mnie przewyższał wyroby z grupy VAG.
  • Odpowiedz
@ElFlexosteron: kupiłem w salonie Citroena C4 w 2010 roku i mam zamiar nim jeździć aż się rozpadnie póki co wymienione klocki hamulcowe tarcze, brak innych usterek. Co roku wymiana filtrów. Klima co 2 lata. Brak ognisk rdzy. Zdam może kiedyś relacje
  • Odpowiedz