Wpis z mikrobloga

#!$%@? jaka patologia na tagu, co wy myśleliście, że poleci do 100k w górę w linii prostej? Że nie będzie żadnej korekty ani spadków przez wakacje?

Te poruszenie spadkami, wieszczenie końca BTC, wyśmiewanie ludzi co weszli, bo sami nie macie jaj by w COKOLWIEK zainwestować i mnożyć swój kapitał. Cieszycie się porażką innych bo to jedyne co macie z życia.
Tak jak wyborcy PISu którzy teraz jadą po #programista15k jakoby oni zarabiali niewiadomo jakie miliony xD
Macie tak cholerny ból dupy, że inni zarabiają więcej od was, a gdy tylko ktoś ma spadki to otwieracie szampana z radości.

I wiecie co jest najlepsze? Jak z końcem roku bańka zacznie rosnąć to te typy które teraz wieszczą koniec BTC będą siedzieli cicho z potężnym skurczem dupy by po pęknięciu bańki z końcem 2021 znowu się uaktywnią i zaczną wylewać swoje frustracje jak to mieli racje, że bańka pęknie. Patusy i tyle.

Przypominacie mi mojego znajomego który się ze mnie śmiał i drwił, że nie sprzedam 400 konnego sportowego auta w czasie pandemii w 2020 roku, że nie mam na to szans! Bo teraz wszyscy panikują.
Auto sprzedałem w 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteście tacy sami jak mój znajomy.

Dlatego rada dla innych normalnych mirków, jak widzicie, że ktoś narzeka, panikuje to dawać na #czarnolisto i olewać.

Gdyby nie pare osób na tagu które podrzucają tutaj fajne alty i shitcoiny na których już zarobiłem x10, to bym już dawno olał ten tag.


#kryptowaluty #bitcoin #dogecoin
  • 47
@push3k-pro: temat drogi kart graficzncyh to już w ogóle mnie rozbraja, świadczy o totalnym nieogarnięciu.

Podam Ci 2 przykłady:

Typ 1 - chce kupić kompa do grania, wstrzymuje się czeka na obniżkę kart graficzncyh, bo 6 tys a potem 13 tys za kartę to dla niego za dużo więc grzecznie czeka i narzeka.

Typ 2 - Widzi, że jest szum na rynku, że znikają karty, widzi, że bańka zaczyna się formować
Typ 2 - Widzi, że jest szum na rynku, że znikają karty, widzi, że bańka zaczyna się formować zgodnie z 4 letnim cyklem i albo buduje koparke a jak już ceny kart są za duże to inwestuje te 6k w krypto. Po kilku miesiącach ma kasę na własne mieszkanie i kartę GTX 3090 gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@To_The_Moon: 5/5, bo odpisałem. Łap plusa.