Wpis z mikrobloga

#!$%@? jaka patologia na tagu, co wy myśleliście, że poleci do 100k w górę w linii prostej? Że nie będzie żadnej korekty ani spadków przez wakacje?

Te poruszenie spadkami, wieszczenie końca BTC, wyśmiewanie ludzi co weszli, bo sami nie macie jaj by w COKOLWIEK zainwestować i mnożyć swój kapitał. Cieszycie się porażką innych bo to jedyne co macie z życia.
Tak jak wyborcy PISu którzy teraz jadą po #programista15k jakoby oni zarabiali niewiadomo jakie miliony xD
Macie tak cholerny ból dupy, że inni zarabiają więcej od was, a gdy tylko ktoś ma spadki to otwieracie szampana z radości.

I wiecie co jest najlepsze? Jak z końcem roku bańka zacznie rosnąć to te typy które teraz wieszczą koniec BTC będą siedzieli cicho z potężnym skurczem dupy by po pęknięciu bańki z końcem 2021 znowu się uaktywnią i zaczną wylewać swoje frustracje jak to mieli racje, że bańka pęknie. Patusy i tyle.

Przypominacie mi mojego znajomego który się ze mnie śmiał i drwił, że nie sprzedam 400 konnego sportowego auta w czasie pandemii w 2020 roku, że nie mam na to szans! Bo teraz wszyscy panikują.
Auto sprzedałem w 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteście tacy sami jak mój znajomy.

Dlatego rada dla innych normalnych mirków, jak widzicie, że ktoś narzeka, panikuje to dawać na #czarnolisto i olewać.

Gdyby nie pare osób na tagu które podrzucają tutaj fajne alty i shitcoiny na których już zarobiłem x10, to bym już dawno olał ten tag.


#kryptowaluty #bitcoin #dogecoin
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SoboleskU: O! A ciebie to widzę ruszyło aż tak by mi wysyłać memy żeby poczuć się lepszym ode mnie i mi dowalić :D

Aż poświęcę ci moje cenne 5 minut życia i wytłumaczę, że jesteś debilem.

wyzywasz od
  • Odpowiedz
#!$%@? mi tu takie wypracowanie a przeciez matury juz były.Poswiece ci tez pare minut

400 konne używane auto za 120 tys zł


juz wiemy miales świetne auto( ͡° ͜ʖ ͡°) ( 400 koni za 120 tys jakby ktos zapomniał) ale wjechales z tym jak łysy z telefonem. @Mothman- odnosil sie do stylu a nie do wartosci czy co tam sobie wymysliles.Dlaczego wyzwales go od biedakow w takim razie? Chyba nie kumkasz memow
  • Odpowiedz
Chyba nie kumkasz memow boomer


@SoboleskU: mam ważniejsze rzeczy na głowie zoomerze, np zarabianie hajsu i wywoływanie bólu dupy u randomów z neta ;*

no widac cie obchodzi jak prujesz dupe o patologie na tagu.Nie widzisz tu
  • Odpowiedz
@SoboleskU: a i jeszcze jedno, gdybyś wiedział jak zachowuję się przy ludziach na co dzień to byś się mocno zdziwił. Nie zdajesz sobie sprawy ile ludzi może mieć z ciebie polewę ale na co dzień są mili i klepią cie po ramieniu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz